Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

БЛАГОДІЙНИЙ ПРОЄКТ ЛАТВІЙСЬКИХ КОМПАНІЙ

02.08.2022

Кожен день наші люди та команди вкладають свої знання і таланти для спрощення та покращення якості життя кожного. Створення чудових речей із позитивним впливом на суспільство це наша місія вже майже 190 років. Повідомляється на сайті латвійскої компанії VG Kvadra Pak.


Саме в цьому дусі нещодавно дві латвійські компанії Dobeles dzirnavnieks та VG Kvadra Pak об’єдналися для виконання спеціального проєкту. І разом запустили благодійну ініціативу, спрямовану на забезпечення українського народу медичними товарами. За кожну куплену упаковку пластівців виробництва Dobeles dzirnavnieks & VG Kvadra Pak обидві компанії перераховуватимуть 10 центів Ziedot.lv – благодійній організації, яка має на меті цілеспрямовано використовувати пожертви.

 

Співробітники VG Kvadra Pak вже доклали зусиль, щоб ця магія сталася в привабливій упаковці! Керівництво мотивувало кожного співробітника зробити особливий внесок у проєкт. На завершення всі отримали символічний подарунок –власний пакет пластівців у спеціальній упаковці.

 

Отже, сьогодні кожен член команди в Ризі вже активно підтримує цей захід зі збору коштів!

 

Відтепер пакети пластівців Dobeles dzirnavnieks доступні в роздріб по всій Латвії.

 

Джерело: VG Kvadra Pak