Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КАРТОННА КОРОБКА ДЛЯ ЇЖІ З ВБУДОВАНИМИ СТОЛОВИМИ ПРИБОРАМИ

01.07.2022

Каліфорнійська компанія EcoTensil оголосила про запуск нового картонного посуду, вбудованого в EcoFoodBox для продуктів швидкого харчування в Європі.


Фірма повідомила, що об’єдналася з виробниками коробок для харчових продуктів NeverLeak, Global-C, щоб поєднати «зручність і екологічність» коробки з вбудованим запатентованим картонним посудом від EcoTensil. Кажуть, що об’єднання цих двох продуктів запропонує підприємствам швидкого харчування «значне скорочення» використання простору, людино-годин і витрат.

 

«Ложка» складається у коробку таким чином, щоб вона була «затиснута» між клапаном у кришці, Вона відокремлена від їжі та зовнішнього середовища, залишається чистою.

 

«Однією з ключових переваг цієї коробки є різке скорочення матеріалів завдяки виготовленню посуду з матеріалу, вирізаного з самої коробки», — сказала засновник і генеральний директор EcoTensil Пеггі Кросс (Peggy Cross). Обгортка не потрібна, тому що посуд залишається чистим під кришкою.

 

«Чудовий картон із захистом від вологи, який використовується для коробки NeverLeak, відповідає тим самим сертифікованим екологічним вимогам, що й сама продукція EcoTensil».

 

Уейн Костіган (Wayne Costigan), директор Global-C, додав: «Коробка зроблена герметичною за технологією NeverLeak і оснащена запатентованою застібкою EasyClick від Global-C.

 

«Цей продукт є ідеальним рішенням для авіакомпаній і транзитних перевезень, оскільки він може переміщатися від морозильної камери до духовки і до пасажира з мінімальними зусиллями, аж до усунення необхідності надавати загорнутий посуд, заощаджуючи витрати на транспортування та продукт. Дивовижно. Multi-Tensil EcoTensil можна використовувати майже для будь-якої їжі, яку не потрібно різати ножем».

 

Крім бортового громадського харчування та сектору подорожей, інтегрований EcoFoodBox вважається «ідеальним» для їжі на винос, а також для гастрономічних відділів продуктових магазинів і супермаркетів.

 

У червні EcoTensil і Global-C отримали спільну нагороду «Ones to Watch» Onboard Hospitality Award 2022 на World Travel Catering Expo в Гамбурзі, Німеччина.