Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

БЛІСТЕРНА УПАКОВКА AMCOR, ЯКА ПРИДАТНА ДЛЯ ВТОРИННОЇ ПЕРЕРОБКИ

23.06.2022

Спираючись на свій останній перелік потужних інновацій для упаковки, що придатна для вторинної переробки, Amcor сьогодні оголошує про випробування для клієнтів першої у світі поліетиленової термоформованої блістерної упаковки, яка придатна для вторинної переробки. Нова упаковка розроблена, щоб задовольнити суворі вимоги до високоспеціалізованої та регульованої фармацевтичної упаковки та створює більш стійку альтернативу для найбільш затребуваного типу упаковки для медичних послуг. Ця інновація також має переваги від скорочення викидів вуглецю до 70% у порівнянні з альтернативними упаковками, які є на ринку сьогодні.


AmSky™ усуває ПВХ (полівінілхлорид) з упаковки за допомогою поліетиленової (PE) термоформної блістерної плівки та кришки. ПВХ може ускладнити переробку упаковки або забруднити інші матеріали, якщо споживачі намагаються переробити її. Видаляючи ПВХ, зберігаючи при цьому всі переваги вже існуючої блістерної упаковки, Amcor створив нове рішення, яке підлягає переробці, яке приносить користь всьому процесу переробки.

 

Зараз Amcor співпрацює з кількома провідними фармацевтичними компаніями, щоб вивести AmSky™ на світовий ринок. Компанія очікує, що AmSky™ буде доступний на ринку охорони здоров’я до другої половини 2022 року.

 

Петер Конєчни (Peter Konieczny), комерційний директор Amcor, сказав: «Amcor використовує наші унікальні інноваційні можливості для вирішення найбільших і найважливіших проблем в упаковці сьогодні. Завдяки AmSky™ Amcor продемонструвала нашу прихильність до проривних інновацій у сфері охорони здоров’я – ось чому ми залишаємось найкращим партнером у сфері упаковки для наших клієнтів у сфері охорони здоров’я, заробляючи близько 2 мільярдів доларів щорічного обсягу продажів на цьому ринку. Це нове рішення для блістерної упаковки значно розширить здатність медичних і фармацевтичних брендів поставити екологічність в основу свого бізнесу».