Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПЕРЕРОБКА БАНОК ДЛЯ НАПОЇВ

03.12.2021

Американська асоціація виробників металевих банок та їх постачальників Can Manufacturers Institute (CMI) зобов'язується досягти високих показників вторинної переробки банок у США, а саме ступеня переробки 70% у 2030 році.


Цільові показники встановлюються асоціацією CMI для її членів. У 2020 р. рівень переробки алюмінієвих банок для напоїв становив 45%, і галузь прагне досягти ще більш високих показників переробки після 2030 р.: 80% – до 2040 р. та понад 90% – до 2050 р.

 

CMI заявляє, що її члени прагнуть випускати більше алюмінієвих банок для напоїв, замикаючи цикл та випускаючи нові банки із переробленої сировини. У США щохвилини переробляється близько 90 тис. алюмінієвих банок для напоїв, до того ж 93% банок зі сміттєвих баків повертається до магазину на полицю у вигляді нових банок лише за 60 днів.

 

Високий попит на алюмінієві банки для напоїв, що зберігається, вимагає бачення галузі зі збільшення переробки використаних банок для напоїв. Збільшення обсягів їх переробки підвищить стійкість ланцюжка постачання алюмінію, що включається у виробництво нових банок.

 

Якщо нових цільових показників вторинної переробки металевих банок буде досягнуто, система рециклінгу в США також виграє, оскільки алюмінієві банки для напоїв є одним з найбільш цінних товарів у потоці рециклінгу. Збір більшої кількості банок означає фінансово міцнішу систему утилізації відходів США.

 

Джерело: CMI