Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

COCA-COLA БІЛЬШЕ НЕ ВИПУСКАТИМЕ SPRITE У ЗЕЛЕНИХ ПЛЯШКАХ

01.08.2022

Компанія Coca-Cola з 1 серпня 2022 р. повністю відмовляється від використання полімерів зеленого кольору при виробництві пляшок для напою Sprite та замінить їх на прозорий у рамках нової екологічної політики.


Фото: Coca-Cola

 

Про це пише CNN Business із посиланням на заяву компанії.

 

Цим рішенням Coca-Cola прагне спростити процес переробки упаковки та скоротити кількість полімерних відходів.

 

Зазначається, що полімери, які Coca-Cola використовує для пляшок Sprite, містять кольорову добавку. Через барвник пляшки Sprite неможливо переробити для повторного використання разом із більшістю прозорих упаковок – вони забарвлюють всю сировину в зелений колір.

 

Перехід на прозорі полімери допоможе виробнику полегшити процес переробки та скоротити у довгостроковій перспективі кількість відходів.

 

«Відмова від барвників у пляшках покращить якість переробленого матеріалу. Після вторинної переробки прозорі ПЕТ-пляшки Sprite можна переробити на пляшки, допомагаючи розвивати циклічну економіку для полімерів», – заявив гендиректор компанії R3CYCLE, яка займається вирішенням питань вторинного використання та переробки для Coca-Cola, Джуліан Очоа (Julian Ochoa).

 

 

Клієнти також помітять оновлений логотип і дизайн упаковки на пляшках Sprite. Добре відомий зелений відтінок все ще використовуватиметься на етикетках Sprite.

 

Інші напої, які використовують зелені пляшки в портфоліо Coca-Cola, включаючи Fresca, Seagram's і Mello Yello, також будуть замінені на прозорі в найближчі місяці.

 

Джерело: CNN Business