Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

PACKAGING INNOVATIONS В ВАРШАВІ

02.06.2022

Клуб пакувальників продовжує активну роботу. Цього разу організатори виставки Packaging Innovations компанія Targi w Krakowie запросила Клуб пакувальників розповісти про вчора, сьогодні та завтра пакувальної індустрії України. Для Клубу це ще одна можливість надати інформацію про високий рівень упаковки, пакувального обладнання, яке виготовляють українські компанії, привернути увагу до поточних проблем наших пакувальників.


Інформаційна програма виставки, яка проходила всього два дні, була дуже насиченою. З цікавим повідомленням на тему «Як зробити гнучку полімерну упаковку придатною до вторинної переробки?» виступив давній друг та постійний автор журналу Анджей Корнацький (Andrzej Kornacki) з компанії Futamura. Він надав корисну інформацію чим відрізняється біорозкладні полімери від здатних до компостування та продемонстрував це на конкретних прикладах.


На зустрічі з віце президентом виставкової компанії Targi w Krakowie пані Євою Воч (Ewa Woch) були досягнені домовленості про спеціальні умови участі українських компаній на наступній виставці 1-2 червня 2023 р., а також про проведення спільної виставки в Україні після нашої перемоги.

 


Учасники виставки, а це здебільшого польські компанії, демонстрували на своїх стендах упаковку та обладнання власного виробництва. На стенді Польської асоціації Polska Izba Opakowan мали зустріч з Президентом асоціації паном Станіславом Ткачиком (Stanislaw Tkachuk). Польські колеги ще раз запевнили, що вони готові допомагати своїм українським колегам.