Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПЕРЕМОГА УКРАЇНСЬКИХ КОМПАНІЙ НА WORLDSTAR 2022

16.12.2021

У листопаді 2021 р. під час віртуальної зустрічі відбулось онлайн - засідання журі міжнародного конкурсу WorldStar Award, який проводить Всесвітня організація пакувальників (WPO) з 1970 року..

 

 

Суддівський процес WorldStar проводився протягом двох раундів

 

Міжнародне журі у складі керівників 36 національних пакувальних асоціацій усього світу. Україну представляла Вероніка Халайджі, президент Клубу пакувальників Ураїни. У першому раунді розглядалися зразки індивідуально та дистанційно, а в другому – у режимі онлайн з обговоренням та оцінкою зразків упаковки та визначенням переможців WorldStar Award.

 

 

15 грудня 2021 р. Клуб пакувальників (член WPO з 1998 р.) отримав остаточні результати конкурсу. Розглянувши 440 зразків упаковки з 37 країн світу, журі визнало переможцями 240 упаковок, серед яких дві упаковки українських компаній:

 


Пакет дой-пак з прозорим вікном для агресивних інгредієнтів від компанії МНВП «Аріс»

 


Полімерний контейнер з ущільненням і водонепроникною герметичною кришкою компанії «Інпак».

 

Обидві компанії вперше брали участь у WorldStar Awards!

 

Клуб пакувальників щиро вітає керівників та колективи компаній – переможців з фантастичним досягненням на світовій арені - перемогою у Всесвітньому конкурсі WorldStar 2022 та бажає заохочувати та надихати інших досягати найкращих результатів.

 

Бажаємо нових успіхів та перемог!