Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

УКРАЇНСЬКІ КОМПАНІЇ ЗНОВУ ІЗ WORLDSTAR

12.01.2021


Ще в листопаді 2020 р. у Південній Африці мало відбутися журі Всесвітнього конкурсу на кращу упаковку WorldStar Award, який проводить Всесвітня Організація пакувальників (WPO). Але через поширення у світі пандемії COVID-19 робота журі була організована протягом двох турів. Міжнародне журі у складі керівників 33 національних пакувальних асоціацій (Україну представляла Вероніка Халайджі, президент Клубу пакувальників) у першому раунді розглядало зразки індивідуально та дистанційно, а в другому – у режимі on-line з обговоренням та оцінкою зразків упаковки та визначенням переможців WorldStar Award.

 

Вчора Клуб пакувальників (член WPO з 1998 р.) отримав остаточні результати конкурсу. Розглянувши 345 зразків упаковки з 35 країн журі визнало переможцями 194 упаковки серед яких дві упаковки українських компаній:

  • Стакан для гарячих напоїв «To go» від «Компанії «Юнівест Маркетинг»
  • Флакон «Вогняр» від групи компаній Pack Group.

 

До того ж флакон «Вогняр» отримав спеціальну нагороду «Packaging that Saves Food».

 

Організатори конкурсу також відзначили упаковку «Helloween Cup» від «Компанії «Юнівест Маркетинг», якій не вистачило одного голосу до перемоги у конкурсі та нагородили спеціальним дипломом «CERTIFICATE OF MERIT».

 

Клуб пакувальників вітає керівників та колективи компаній, переможців у Всесвітньому конкурсі WorldStar та бажає нових успіхів та перемог.

 

Докладніше про конкурс читайте в журналі «Упаковка» № 1-2021