Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

PLASTPOL 2022

29.05.2022

PlastPol - одна з найважливіших подій у Європі, пов’язана з переробкою полімерів продовжує свою багаторічну традицію: виставка є центром останніх технологічних досягнень та найцікавіших пропозицій ринку.


Триваюча пандемія не тільки наклала свій відбиток на стан полімерної та гумової промисловостей, але й зробила можливим розвиток усього ринку. Прогрес в основному пояснюється зростаючим попитом на гумові рукавички, полімерну упаковку та подібні товари. Полімери виявилися тихим героєм часів пандемії, перш за все в медицині – приладдя для штучної вентиляції легенів, лікарняне обладнання та лабораторні фільтри. Це лише деякі з полімерних таі гумових виробів, які зараз виявилися незамінними. Це позитивне відкриття явно викликало зміну сприйняття полімерів громадськістю.

 

Протягом чверті століття Kielce PLASTPOL Expo був центром зустрічі Центральної та Східної Європи для бізнес-компаній, платформою діалогу для польських та світових компаній, що працюють у секторі переробки пластмас.

 

Виставка об'єднує представників усіх груп бізнесу - дистриб'юторів, виробників матеріалів і машин.

 

Клуб пакувальників та редакція журналу «Упаковка» мали можливість відвідати виставку.

 

Незважаючи на важкі часи дві українські компанії PlastMax та Продекологія мали свої стенди на виставці. Компанії продовжують працювати в своїх рідних містах, забезпечуючи своїх працівників заробітною платою, сплачуючи податки.

 


 

 

Мали зустрічі з директором представництва компанії Resinex в Україні – Оленою Резніковою, яка працювала на стенді полського представництва, Сергієм Шоміним – директором компанії Полістайлекс, Сергієм Петренко – директором компанії Техноком, яка має великі руйнування та збитки після тимчасової окупації Ірпеня російськими загарбниками.


 

 

До речі, на стендах багатьох компаній були прапорці України або наліпки #StandWithUkraine. В одному з виставкових залів ми побачили посеред залу пустий стенд в кольорах українського прапора. Звісно, що ми не могли не зацікавитись. Компанія ELBI-Wrocław Sp. z o.o. вирішила кошти, які вона зазвичай витрачає на участь в виставці , в якій вона бере участь вже 22 роки, віддати на допомогу УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ.

 


Ось такий лист до відвідувачів ми побачили на стенді: «Шановні клієнти, ми хотіли б вибачитися за наш вибір, саме такого вигляду стенду, який ви побачили тут, у Кельце. Ми були учасниками ярмарку PlastPol вже близько 22 років. Тут ми налагоджували ділові контакти, були свідками того, як ви ростете в силі. Ми завжди пишалися кожною миттю, коли нам була надана можливість підтримати ваші ініціативи нашими продуктами та послугами. Проте цього року все по-іншому. Бо за 300 кілометрів звідси на цивільних людей падають бомби. Бо мільйони людей були змушені покинути своє звичне життя, свої домівки і часто своїх близьких.

Ми не можемо і не хочемо бути байдужими до цих драматичних фактів. Ми визнали, що сьогодні наш обов’язок допомагати тим, хто, ризикуючи своїм здоров’ям та життям, бореться за свободу та гідність. Тому ми прийняли рішення, яке, як ми віримо, зрозуміють усі наші Партнери: ми маємо намір виділити кошти, які щороку виділяли на організацію стенду, його роботу та інші витрати, зазвичай пов’язані з присутністю на стенді на ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ НАЦІЇ.

 

При цьому ми запевняємо всіх, що докладемо всіх зусиль, щоб якомога швидше представити вам, нашим вірним клієнтам і тим, хто розглядає можливість співпраці з нами, представити наші концепції вирішення ваших технологічних проблем. Ми будемо робити це з тією самою відданістю та професіоналізмом, які притаманні нам понад 20 років.

 

СЛАВА МУЖНІЙ УКРАЇНІ!

 

З повагою, Elbi - Wrocław Bogusław Birnbach»Шановний пане Богуславе, ми, українські пакувальники дуже вдячні Вам та вашим співробітникам за вашу позицію та підтримку. Ваш вчинок ще раз підтверджує, що бізнес, яким би він не був, не може бути поза політикою.

 

І я впевнена, що з такою підтримкою, з такою допомогою ми обов’язково відбудуємо українські зруйновані, розікрадені та спалені пакувальні виробництва після нашої ПЕРЕМОГИ!

 

ДЯКУЄМО ВАМ БРАТИ-ПОЛЯКИ!