Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

В ГОСТЯХ У PLAST BOX GROUP

27.05.2022

І знову Клуб пакувальників скористався запрошенням директора з продажів Plast Box Group Артура Сконечного відвідати польське виробництво.


На жаль, одне з підприємств компанії, а саме Plast Box Ukraine, розташоване в Чернігові, зазнало значних втрат: пошкоджено обладнання (і його вже неможливо відновити) та інфраструктуру. І сьогодні компанія взяла на себе забезпечення українських замовників упаковки тарою, яку виробляють тут, у Слупську. Поки невідомо, коли можна буде приступити до відновлення підприємства в Чернігові.

 

Материнська компанія веде свою історію з 1983 р., має на сьогодні кілька виробництв і представництв із продажу своєї продукції. А це в більшості випадків – полімерна тара у вигляді відер різної форми й розмірів.

  

Компанія сьогодні постачає свою продукцію, яку оформляє переважно IML-етикеткою та офсетом, виробникам харчових продуктів, хімічної продукції. Ходячи по цехах компанії та спостерігаючи, як працюють роботизовані агрегати за технологією лиття під тиском з одночасним етикетуванням у прес-формі, дивувалися такій синхронній їх роботі, коли функції оператора зводяться тільки до контролю та регулювання технологічного процесу.

 

Відверта розмова про ситуацію на ринку полімерної упаковки взагалі й проблему відходів упаковки, на яку погляди присутніх майже збігалися, завершилася передачею інформації про роботу Клубу пакувальників та обговоренням можливостей співпраці для розширення використання саме полімерної упаковки для багатьох видів продукції.

 

Компанія має програми з підтримки українських біженців. Ми мали можливість поспілкуватися з українцями, які там працюють, і на практиці впевнилися в тому, яку велику допомогу надають Польща і весь польський народ українцям у таку лиху годину для всіх нас.