Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

КОНФЕРЕНЦІЯ «ЗОЛОТИЙ КАШТАН 2021» – ЗНОВУ ОНЛАЙН

04.11.2021

 

4 листопада 2021 р. Клуб пакувальників провів ХVI Науково-практичну студентську конференцію «Золотий каштан». На ній виступили з доповідями 10 студентв із 7 вищих навчальних закладів України, які стали переможцями конкурсу «Золотий каштан» на кращу наукову роботу з проблем пакування.

 


Враховуючи нинішню ситуацію з епідемією коронавірусу, конференцію було проведено в онлайн-режимі. Технічне та організаційне забезпечення її проведення взяли на себе співробітники Національного університету харчових технологій на чолі з проф. Олександром Гаввою. Незважаючи на такий незвичний формат, у заході взяли участь більше 60 студентів, викладачів та фахівців пакувальної індустрії.

 

 

На початку конференції учасників привітали Валерій Кривошей, почесний президент Клубу пакувальників, Токарчук Сергій Володимирович, проректор з наукової роботи Національного університету харчових технологій, Туржанська Олена Юріївна, директор представництва Windmöller & Hölscher в Україні, Бондар Євген Олегович, директор брендингової агенції Goracio та Бублик Андрій Анатолійович, директор департаменту з корпоративних зв’язків та сталого розвитку Кока-Кола Беверіджиз Україна.

 

 

Конференція була наповнена змістовними доповідями, активними дискусіями, цікавими питаннями та аргументованими відповідями. У своїх роботах студенти розглянули сучасні проблеми розвитку різних напрямів пакувальної індустрії. Всі виступи були яскраво презентовані та викликали зацікавленість присутніх, більшість із них мали конкретні рекомендації з вирішення наявних проблем.

 

 

Всі доповідачі - студенти - переможці конкурсу та їх керівники були проінформовані про нагородження дипломами – від Міністерства освіти і науки України, Грамотами для викладачів і почесними медалями від Клубу пакувальників. Крім того, доповіді надруковано в збірці, яка є додатком до журналу «Упаковка». Всі нагороди будуть надіслані власникам.

 

 

Наприкінці конференції президент Клубу пакувальників, Вероніка Халайджі подякувала спонсорів за багаторічну підтримку конференції, учасників, гостей та організаторів - за плідну роботу, запросила студентів вишів з України взяти участь у конкурсі «Золотий каштан» наступного, 2022 р.