Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ВІЗИТ ДО КОМПАНІЇ EUROCAST

27.05.2022

Клуб пакувальників використовує всі можливості перебування в Польщі. Познайомившись на виставці Warsaw Pack, ми отримали запрошення відвідати компанію Eurocast, що знаходиться на півночі Польщі.

Компанія Eurocast має давню історію та є потужним лідером із виробництва сучасних моно- й багатошарових плівок із АПЕТ, ПП та ПЕ, які широко використовують для пакування багатьох видів харчової та промислової продукції. Марек Стек детально розповів про історію створення компанії, її розвиток протягом останніх років і про плани розвитку компанії на майбутнє. Сучасні технології та обладнання, висококваліфіковані працівники компанії є гарантами виробництва високоякісних пакувальних плівок, які відповідають всім сучасним сертифікатам якості й безпечності для гнучкої та термоформованої упаковки.

 

Під час зустрічі, ознайомлення з виробництвом та відвертої розмови домовилися про співробітництво між Клубом пакувальників і компанією Eurocast. Зокрема, домовилися про випробування жорстких плівок із АПЕТ на одному з виробництв в Україні для виготовлення термоформованої упаковки для м’ясних виробів. Про компанію та її професійну діяльність на ринку гнучких пакувальних матеріалів детальніше читайте в третьому номері журналу «Упаковка».