Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

РОБОЧИЙ ТИЖДЕНЬ WPO

02.12.2021

На минулому тижні (22-26 листопада 2021 р.) Всесвітня Організація Пакувальників WPO, членом якої є Клуб пакувальників України, провела насичений робочий тиждень. В понеділок та вівторок підводили підсумки за останні пів року та планували майбутні заходи в робочих групах з навчання, маркетингу та сталого розвитку під головуванням віце президентів з цих напрямків.

 

24 листопада 2021 р. відбулося засідання журі конкурсу WorldStar 2022. Вже другий рік поспіль засідання журні проходить в on-line форматі: до початку засідання попередньо зареєстрований член журі (представник національної асоціації, яка входить до WPO) отримує код і доступ до всіх зразків, які були подані на конкурс. В цьому році це 440 упаковок з 37 країн світу. Від України було подано 5 зразків, переможців конкурсу «Українська зірка упаковки», від компаній Юнівест, Ветропак Гостомельсьский склозавод, Аріс, Інпак. Кожен із членів журі особисто має переглянути всі зразки, їх описи та проголосувати на сторінці конкурсу. До 15 грудня 2021 р. підводяться підсумки та оголошуються результати. Тож тримаємо кулачки за наші упаковки та з нетерпінням чекаємо оголошення результатів. Безпосередньо 24 листопада проходило голосування за спеціальні нагороди з Маркетингу, Сталого розвитку та Упаковка, що зберігає продукти харчування. Треба сказати, що подаючи упаковки на всесвітній конкурс, компанії самі вирішують чи будуть їх упаковки брати участь у боротьбі за спеціальні призи чи ні. В цьому році наші компанії вирішили не брати участь у змаганнях за спеціальний приз. Нагадаємо, що компанія Pack Group подавши свою упаковку «Вогняр» на номінацію Упаковка, що зберігає продукцію і виборола перше місце. Прямим голосуванням на засіданні були відібрані претенденти на спеціальні призи, а переможців визначать на засіданні профільних комітетів і оголосять 15 грудня 2021 р.

 

25 листопада 2021 р. було проведено засідання Ради директорів WPO на якому заслухали звіти президента організації П’єра Піенара та головуючих профільних комітетів про проведену роботу за останні пів року та розглянуті проєкти та план роботи на наступні. Особливу увагу всі приділили питанням популярізації упаковки та її корисних функцій серед виробників продуктів в упаковці, власників брендів та споживачів. Враховуючи тенденцію про цькування упаковки як джерела засмічення, треба більш уваги та інформації надавати яку ж користь приносить насправді упаковка і скільки б втрачалося цінних харчових продуктів без неї.

 

Клуб пакувальників прикладає максимум зусиль, щоб через свій інформаційний орган – журнал «Упаковка» – донести правдиву та неупереджену інформацію про упаковку, напрями її розвитку та шляхи скорочення негативного впливу на довкілля. Так, головна тема шостого номеру, який вийде зруку 10 грудня 2021, є екологічні аспекти упаковки. Досвідчені фахівці, представники компаній діляться інформацією, досвідом, який стане в нагоді кожному читачеві. Передплатити журнал або отримати його демо версію можна звернувшись на електронну адресу: upakjour@nbi.com.ua.