Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

105-ТЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ДИРЕКТОРІВ WPO

31.05.2021

20 травня 2021 р. в он-лайн режимі було впроведено 105-те засідання Ради директорів WPO. Україну на засіданні представляла президент пакувальної асоціації України – Клуб пакувальників, Вероніка Халайджі.

 

На початок 2021 р. до складу WPO входили пакувальні асоціації та інститути 51 країни. Вчора ряди WPO поповнили пакувальники свої ряди двох країн – Чілі та Іраку.

 

На засіданні були розглянуті основні напрямки діяльності організації з розповсюдження інформації про упаковку, її властивості та важливість у сучасних умовах, навчальні програми в країнах де немає підготовки фахівців – пакувальників, проведення всесвітнього конкурсу WorldStar та WorldStar Student, співпраця з іншими міжнародними організаціями та асоціаціями.

 

У 2021 році було оновлено сайт https://www.worldpackaging.org, запущено новий проєкт WorlPack TalkShow, проводяться вебінари. На засіданні обговорювались і нові проєкти: Circular Packaging Design Guideline, спільний з WDO (World Design Organization) двотижневий віртуальний захід «World Design Challenge on Sustainable Packaging» з 24 травня по 4 червня 2021 р., проєкт із створення світової бази даних з питань паковання.

 

Змінюється світ, змінюється й упаковка, а разом з нею удосконалюється і конкурс WorlStar. На засіданні було прийнято рішення доповнити основні номінації ще чотирьма: упаковка для іграшок, кормів для домашніх тварин, електронної комерції та свіжіх овочів та фруктів. Але це вже буде у конкурсі 2022 р., а поки WPO запрошує всіх бажаючих 9 червня 2021 р. на віртуальну церемонію WorldStar Award 2021 (ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ) де серед 194 переможців будуть відзначені і дві українські компанії PackGroup та Univest. А PackGroup, перша серед українських компаній отримає спеціальну нагороду “Packaging that Saves Food”.

 

У цьому році вперше українські студенти взяли участь у конкурсі WorldStar Student. Нагород вони поки не отримали, але перший крок вже зроблено. Сподіваємось на перемогу в наступних конкурсах.