Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Упаковка в українських реаліях (друге видання)

kniga_image

Автор Кривошей В.Н., 356 стор., укр. (жорстка обкладинка)

«Ця книга про минуле, сьогодення та майбутнє упаковки української пакувальної індустрії», – зазначено в анотації на початку книги. Хто точніше зможе висвітлити минуле упаковки? Молодий фахівець-дослідник чи професіонал із колосальним досвідом на основі насиченої різноманітної діяльності в цій галузі впродовж багатьох десятиліть? Хто більш всебічно й точно охарактеризує сучасний стан української упаковки, і не тільки української? Так само, фахівець із багаторічним досвідом і глибоким знанням теми. Хто точніше спрогнозує майбутнє упаковки? Ясна річ – аксакал, уже додаючи при цьому наявний досвід новаторства молодих. Це все сказано про автора цієї книги, Професіонала – Валерія Кривошея. А тепер, як кажуть в Одесі, пару слів за цю книгу.

 

«Упаковка в українських реаліях» буде цікавою й корисною для тих, кому не байдужі доля України, її історія, сьогодення, майбутнє. Вона допоможе у формулюванні та обґрунтуванні власних ідей і пропозицій щодо розвитку галузі і вдумливому студенту, і досвідченому академіку. Ця книга в бібліотечних зібраннях різного рівня займе своє достойне місце в розділі «Спеціальна література».

 

Коли занурюєшся в читання, складається враження, що потрапляєш до величезного стародавнього міста, де об’єдналися старовина й сучасність через безліч персоналій, фактів, деталей та нюансів, різних технологій, устаткувань і матеріалів кожного історичного періоду життя містян, тим самим створюючи особливий образ неповторності самого міста під назвою Упаковка. Музейні колекції цього міста зберігають не тільки артефакти власної історії та сьогодення, а й унікальні зразки культур сусідніх царств, королівств, графств і гетьманатів, куди входять спогади та враження іноземних гостей після відвідання міста. Високий міцний мур, що захищає місто, складений із благородних каменів любові, відданості, уваги та посвяті цій справі життя – Упаковці.

 

ЗМІСТ:

До читача

 

Історія написання цієї книги (дописана до другого видання)

Вступ, або чому знов про упаковку?

Історична спадщина

Упаковка на світовому ринку


Розвиток українського пакувального ринка

Особистості пакувальної індустрії України

Кадри для пакувальної промисловості

Інформація - професія передавати знання

 

Упаковка під час війни

Дивовижне і неймовірне про упаковку

Упаковка як спосіб життя

Бібліографія

 


Вартість: 300 грн. (без доставки)

Можлива доставка: Укрпошта, Нова пошта

Замовити