Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Золотий каштан

banner image

Всеукраїнський конкурс та конференція наукових студентських робіт ЗОЛОТИЙ КАШТАН проводиться з 2000 р. з метою сприяння участі студентів у вирішенні актуальних проблем пакувальної індустрії, впровадження розробок у виробництво, пошуку майбутніх творців упаковки та пакувальної техніки.


Конкурс проводиться в три тури:

перший тур - відбір конкурсних робіт у вищих навчальних закладах з 24 квітня до 31 липня кожного року 
другий тур - з 01 серпня до 22 вересня кожного року в Клубі пакувальників України (збір робіт та журі конкурсу)
третій тур – конференція переможців конкурсу - 14 листопада 2023

Участь в конференції безкоштовна.

За результатами XXIV Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії запланована Конференція переможців «Золотий каштан 2023» відбулася в on-line режимі на платформі ZOOM 14 листопада 2023 р. о 10.00.

 


 

 ЛИСТ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ  
 ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ     МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ - головний орган у системі центральних органів виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сферах освіти і наукинауковоїнауково-технічної та інноваційноїдіяльностітрансферу (передачі) технологій

  КЛУБ ПАКУВАЛЬНИКІВ - громадська некомерційна організація, заснована в 1996 р, що об’єднала виробників і споживачів пакувальних матеріалів і обладнання, тари і упаковки в Україні.

Серед членів Клубу пакувальників виробники полімерної, металевої, скляної і картонної упаковки, машинобудівні підприємства, вузи і НДІ, рекламно-видавничі та комерційні фірми, виставкові центри.

  ЖУРНАЛ УПАКОВКА - перший в Україні періодичний професійний журнал для виробників і споживачів упаковки, пакувальних матеріалів та обладнання випускається командою досвідчених авторів і редакторів , висвітлює ключові тенденції розвитку пакувальних ринків, інноваційні розробки матеріалів, упаковки, технологій та обладнання.
 
  DOW – інноваційна, орієнтована на замовника, інклюзивта та стійка компанія в області матеріалознавства в світі
 

 

   
   
 

 

 

 

 

 
У різні роки спонсорами конкурсу виступали українські та зарубіжні компанії: Укрпластик, Профі Прес, Камоцци, Гостомельський склозавод, Бліц Пак, Tetra Pak, Віндмюллер і Хельшер, МПП Рада, Фесто Україна, BOBST, Ело, Консьюмерс Скло Зоря, Підприємство Експрес, ПП Олта , Київський склотарний завод, КМКЯ, компанія "Софія".

Запрошуємо компанії підтримати Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан»  звернувшись до організаторів  club-pack@ukr.net,  тел. +38 044 221 4603

Ми надаємо: 

 • розміщення логотипу на сайті на сторінці конференції
 • розміщення логотипу на титульному аркуші збірника тез конференції
 • розміщення банера (плаката) в залі під час проведення конференції
 • коротку презентацію компанії під час проведення конференції
 
  Конкурс на кращу студентську роботу проводиться у п'яти номінаціях:
конструювання  та оформлення (дизайн) упаковки
технології та обладнання виготовлення пакувальних матеріалів і упаковки
технології пакування та пакувальне обладнання
упаковка - елемент логістики
технології та обладнання для переробки використаної упаковки
   
 

  У конкурсі можуть брати участь студенти вищих навчальних закладів
України ІІІ-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування,
і студенти - громадяни зарубіжних країн.

На Конкурс подаються науково-дослідні роботи студентів, засновані на
курсових, дипломних і магістерських роботах з актуальних питань пакувальної
індустрії.

Участь у конкурсі безкоштовна


 

 
  На Конкурс подаються науково-дослідні  роботи   студентів,  що є самостійно виконаними з  актуальних питань пакувальної індустрії.

Робота шифрується відповідним «девізом» і супроводжуються такими документами:

анотація наукової роботи   (додаток 1) 
відомості про автора та наукового керівника, завірені печаткою вищого навчального закладу (додаток 2)
відгук наукового керівника (додаток 3)

 

Прізвища, ініціали автора та наукового керівника, назва вищого навчального закладу в конкурсних роботах, у відгуку наукового керівника, а також в інших документах, які підтверджують науковий рівень та практичне значення роботи,  замінюються «девізом». В окремому запечатаному пакеті під тим самим «девізом»  подаються відомості про автора (авторів) та наукового керівника роботи.

Роботи подаються в електронному вигляді на адресу club-pack@ukr.net. Текст науково-дослідної роботи державною мовою у форматі Microsoft World, штифт Times New Roman, кегль - 12, інтервал - 2креслення або фото натурного макету з пояснювальною запискою.

До наукової роботи можуть додаватися акти про впровадження результатів наукової роботи, копії наукових статей. 

 

У разі представлення наукових робіт з порушенням вимог цього  Положення, конкурсна комісія відхиляє такі роботи від участі в конкурсі та повертає (обов’язково із зазначенням причин відхилення) до вищого навчального закладу.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У КОНКУРСІ
 
 
31.07.2024 – конкурсний відбір у вишах
20.09.2024 – надання робіт до Клубу Пакувальників
10.10.2024 – визначення переможців
20.10.2024  – надання переможцями тез доповідей
14.11.2024
– конференція переможців
Журі конкурсу ЗОЛОТИЙ КАШТАН оголосило переможців XXIV Всеукраїнського конкурсу (2023 р.) наукових студентських робіт з проблем пакувальної індустрії:

 

номінація І. «Конструювання та дизайн упаковки»:

 • Петрик Ксенія Вячеславівна, студентка Національного університету «Запорізька політехніка», за конкурсну роботу «Збереження відкриває натхнення» (кер. Потапенко Ганна Михайлівна);
 • Ващук Ірина Андріївна, студентка Київського національного університету культури і мистецтв, за конкурсну роботу «Дизайн серії етикеток для натуральних екологічних соків ТМ «САДИ УКРАЇНИ» (кер. Божко Тетяна Олександрівна, к. мист);
 • Рибак Марина Юріївна, студентка Харківської державної академії дизайну та мистецтв, за конкурсну роботу «U-SEA» (кер. Ганоцька Ольга Василівна, к. мист.).

 

 

номінація ІІ. «Технологія та обладнання для виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки»:

 • Аліпатова Марія Русланівна, студентка Національного університету харчових технологій за конкурсну роботу «Стретч плівка з додаванням вторинної сировини» (кер. Кулик Наталья Вікторівна, к.х.н.);
 • Дерунець Владислав Олександрович, студент Вінницького національного аграрного університету, за конкурсну роботу «Гаряче пакування» (кер. Бурлака Сергій Андрійович);
 • Авдяков Євген Володимирович, студент Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" ім. Ігоря Сікорського за конкурсну роботу «Дефекти та їх усунення при виготовленні етикетко-паковальної продукції» (кер. Золотухіна Катерина Ігорівна, к.т.н.);

 

номінація ІІІ. «Технології пакування та пакувальне обладнання»:

 • Сеник Нестор Юрійович, студент Українська Академія Друкарства, за конкурсну роботу «Пакувальна машина» (кер. Терницький Сергій Вікторович, к.т.н.);
 • Якимчук Юрій Миколайович та Скопець Владислав Віталійович, студенти Національного університету харчових технологій», за конкурсну роботу «Розробка та дослідження поршневого вібратора для бункерів-живильників з сипким харчовим продуктом» (кер. Якимчук Микола Володимирович, д.т.н.);

 

номінація ІV. «Технологія відходів та екологія»:

 • Пащенко Дмитро Вікторович, студент Національного університету цивільного захисту України та Улінфун Іммануель Осайі (Ulinfun Immanuel Osayi), студент Державного університету Квари, м. Малете, Нігерія за конкурсну роботу «Картонний БПЛА» (кер. Колосков Володимир Юрійович - к.т.н. та Джинаду Абдулбакі (Jinadu Abdulbaqi)).

 

 

За результатами XXIV Всеукраїнського конкурсу студентських робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії запланована Конференція переможців «Золотий каштан 2023» , яка відбудеться в on-line режимі на платформі ZOOM 14 листопада 2023 р. о 10.00.

 

Конференція відбудеться 14 листопада 2023 р. о 10-00 в програмі Zoom.

Участь безкоштовна.

 

Підключитися до конференції Zoom -
https://us06web.zoom.us/j/7171575666?pwd=SWJkTGl2Uk0raTdhcVo5Y1VhSElQUT09

 

Ідентифікатор конференції: 717 157 5666
Код доступу: nzcc1J

 

 

Всі, хто надіслав тези, отримають можливість надрукувати результати своєї роботи у збірці тез, яка є додатком до журналу УПАКОВКА.

 ВИМОГИ ДО ТЕЗ 

2023

image

2022

image

2021

image

2020

image

2019

image

2018

image