Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Зустрічайте оновлений WWW.UPAKJOUR.COM.UA

16.09.2020

Сучасні умови вимагають від кожного з нас змінюватися та знаходити нові можливості для спілкування. З березня 2020 р. кожна людина, компанія, корпорація змінили свою повсякденну поведінку, умови праці співробітників, роботу виробництва та обслуговування замовників. За цей період працівники редакції відвідали віртуальні фахові виставки, були присутні на віртуальних днях відкритих дверей на підприємствах галузі, брали інтерв’ю не виходячи з дому. Комфортній роботі під час пандемії COVID-19 сприяє розвиток сучасних технологій та інтернет-можливостей.

Інформаційно-аналітичний центр «УПАКОВКА» в цей час почав пристосовуватися до сучасних умов роботи та спілкування. Ще на початку року ми й уявити не могли, що наші щотижневі засідання редакції будуть проводитися онлайн, як і засідання журі Всеукраїнських конкурсів «Українська зірка упаковки», «Українська етикетка» та «Упаковка майбутнього». А донести інформацію про нашу діяльність, ознайомити фахівців із новинами, інноваціями, розробками, удосконаленнями в галузі нам дуже ефективно допомагає наш сайт WWW.UPAKJOUR.COM.UA, який було вирішено оновити та зробити більш інформаційним, привабливим і зручним.


Отже, зустрічайте оновлений сайт Інформаційно-аналітичного центру «УПАКОВКА», який почав працювати з 1 вересня 2020 р. Центр об’єднує редакцію журналу «Упаковка», Громадську організацію «Клуб пакувальників» та пошуковий B2B-портал PACKINFO. Кожний із цих напрямів роботи позначений відповідним кольором. Зручний та зрозумілий інтерфейс допоможе без зайвих проблем знайти та прочитати журнали минулих років, які є у відкритому доступі, дізнатися, як просувати продукцію на українському та закордонному ринках, використовуючи можливості часопису, де і як придбати фахову літературу, які виставки чи конференції відвідати, у яких конкурсах взяти участь та багато іншої корисної інформації.


Цього року ми започаткували розсилку основних новин, інновацій, заходів, рекламних банерів у щотижневій Packaging Newsletter, на яку можна підписатися тут же на сайті.


До речі, на сайті також можна опублікувати пресрелізи, статті, розмістити рекламні банери різних розмірів та іншу інформацію. Для цього звертайтеся за телефоном +38 044 221 4603 або пишіть на e-mail: upakjour@nbi.com.ua.


Тож запрошуємо всіх на оновлений сайт WWW.UPAKJOUR.COM.UA, який відомий не тільки українським фахівцям з упаковки та тим хто її використовує, але й у пакувальних компаніях багатьох країн по всьому світу.


Халайджі Вероніка, к.т.н.,

директорка ІАЦ «УПАКОВКА