Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Обладнання компанії FASA з Литви

16.09.2020

ТОВ FASA виготовляє обладнання для фасування та пакування молочних продуктів (вершкове масло, маргарин, плавлений сир, йогурт, вкрите вафлями морозиво в брикетах, кисломолочний сир). Воно надійне, високоякісне та відповідає нормам ЄС для малих і середніх підприємств. Із 1959 р. (майже 60 років на ринку) компанія накопичила великий досвід у пакувальній галузі та стала широковідомою в молочній промисловості по всьому світу. FASA з гордістю заявляє, що приблизно 99 % її обладнання експортується та успішно працює в компаніях більш ніж 70 країн світу.

Наші пріоритети

FASA піклується про своїх клієнтів:

  • обладнання виготовляється відповідно до індивідуальних потреб;
  • виготовлене обладнання тестується з використанням продукту безпосередньо на заводі перед його відвантаженням замовнику;
  • техніки компанії проводять пуск і наладку обладнання на виробництві замовника, консультують і навчають його персонал;
  • компанія надає гарантії та готова постачати запасні частини.


Висока якість досягається за рахунок застосування сучасного металообробного обладнання та інструментів, правильно налагоджених технологічних процесів, співпраці тільки з перевіреними й широковідомими виробниками електро- та пневмокомпонентів і кваліфікованого персоналу. FASA повністю виготовлене в FASA – від різання та обробки металу до збирання обладнання. У FASA працює понад 120 кваліфікованих співробітників, вона має понад 30 дистриб’юторів по всьому світу. Лояльна, відповідальна команда FASA та її клієнти – це гордість компанії.


Гомогенізатор масла BH

Гомогенізатор BH призначений для гомогенізації масла перед його пакуванням. Ця операція необхідна для відновлення властивостей масла після його заморожування. Після гомогенізації масло може бути розфасоване в порції бажаного клієнтом розміру. Гомогенізатор BH можна використовувати з будь-яким обладнанням для дозування та пакування масла. Гомогенізатор має міцну конструкцію для обробки блоків охолодженого вершкового масла, температура якогостановить 0...+10 °С. Продуктивність машини складає 800–1500 кг/год залежно від температури продукту. Унікальною особливістю гомогенізатора є система CIP-миття.
Автомат ARM-B2 для дозування та пакування масла
Автомат АRМ-В2 призначений для дозування та пакування рідких і пастоподібних продуктів у алюмінієву фольгу або пергаментний папір. Доступні дві системи подачі продукту: через бункер або безпосередньо з виробничої лінії. Модифікації автомата охоплюють діапазон дозування від 100 до 250 г і різні розміри брикетів. Оновлений автомат ARM зручніший для користувача: є вбудована станція для мастила, опція часткового CIP, більш швидке та зручне регулювання зміни висоти упаковки, зручніша зміна рулону фольги.

Укладальник брикетів DSU6

Укладальник брикетів DSU – це напівавтоматичне обладнання, на якому продукт розкладається в коробки. Воно групує та укладає брикети з маслом, упаковані за допомогою пристрою для дозування й пакування масла. Холодильні камери працюють із продуктивністю до 120 уп./хв. Доступні різні розміри коробок.

На додаток до новинок цього року FASA також пропонує ARU + ARU10, RFS 40, AR2T, SHG та інші машини, вже відомі й улюблені як в Україні, так і в усьому світі.


Автомат для дозування та пакування сиру ARU + ARU10

Автомат ARU призначений для пакування плавленого сиру в прямокутні брикети з алюмінієвої фольги з відривною смугою або без неї. Компактний дизайн, висока продуктивність (до 50 уп./хв), довговічність і простота обслуговування є відмінними рисами цього обладнання.

Автомат RFS 40 для фасування в кювети

Автомат RFS 40 призначений для пакування масла (маргарину, спредів) по 200–1000 г у готові полімерні кювети. Кювети герметизуються м’якою платинкою з алюмінієвої фольги й закриваються кришками з ПП або ПС. Продуктивність автомата – до 40 уп./хв.

Автомат AR2T для дозування та пакування кисломолочного сиру

Автомат AR2T призначений для пакування сиру в алюмінієву фольгу або пергаментний папір. Продуктивність машини – до 70 уп./хв. Доступні розміри упаковки – 100–250 г. Додатково пропонується установка PM для пакування в зовнішню упаковку типу флоу-пак.

Гомогенізатор масла SHG

Гомогенізатор масла SHG призначений для гомогенізації масла перед його пакуванням. Після гомогенізації масло може бути упаковане в порції бажаного клієнтом розміру. Машина SHG виготовлена з енергозберігаючої неіржавіючої сталі. Зазвичай використовується в поєднанні з машиною для різання масла SLP.


Місія FASA полягає в побудові взаємовигідних довгострокових відносин із клієнтами і постачання надійного, високоякісного, інноваційного обладнання для пакування харчових продуктів. Компанія щодня змінюється та вдосконалюється, намагається бути сучасною та прислухатися до потреб і зауважень клієнтів.

FASA пропонує вдосконалене та високо оцінене клієнтами обладнання. Цього року був розроблений новий гомогенізатор масла – BH, а вже відомі моделі ARM і DSU були покращені та оновлені.

FASA постійно інвестує в якість свого обладнання, покращуючи його, щоб зробити його більш зручним для користувача. Компанія рада, що клієнти вибирають її машини і повертаються за новим обладнанням до FASA.

AB „FASA“
Address: Stoties str. 10 
LT-68112 Marijampolė, Lithuania
Тel.: +370 343 70562
Fax: +370 343 70469
E-mail: info@fasa.lt