Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

Movacolor – точність, надійність, контроль

16.09.2020

Продукція компанії Movacolor – це широка лінійка гравіметричних та об’ємних дозаторів. Компанія розробляє й виготовляє гравіметричні та об’ємні системи дозування для ліній переробки полімерів методами лиття під тиском і екструзії. Ці системи потужні та надійні при дозуванні гранул, порошкоподібних та рідких барвників і добавок для виробництва ПЕТФ-преформ, іграшок, предметів домашнього вжитку, автокомпонентів, упаковки, медичних виробів, профілів, труб, кабельно-провідникової продукції, листів, плівки та багатьох інших продуктів.
Досвід компанії Movacolor у технології дозування базується на більш ніж 20 роках партнерської роботи з виробниками полімерних виробів. Компанія Movacolor розуміє, що однією з найбільш поширених проблем у реалізації цих технологій є рівномірність фарбування виробів. Методика дозування Movacolor заснована на дозуванні барвників – гранул, порошку або рідини – безпосередньо в первинний або вторинний (базовий) матеріал за допомогою шнекового дозатора з кроковим двигуном. Це забезпечує постійне якісне зафарбовування необхідного відтінку по всій товщині виробу.
У лінійці систем об’ємного дозування найпопулярнішою є система Movacolor MC18 Synchronic (рис. 1). Вона забезпечує дозування барвників і домішок у межах від 0,1 до 72 кг/год та приносить до 50 % економії ресурсів.Рис. 1. Система об’ємного дозування Movacolor MC18 Synchronic

Серед гравіметричних систем дозування головним бестселером є Movacolor MC BALANCE (рис. 2). Відкаліброване вагове дозування дає змогу повністю контролювати виробничий процес. Термін окупності системи – від шести місяців.Рис. 2. Система дозування MC BALANCE

Компанія Movacolor має у своїй програмі системи для дозування барвників і добавок для полімерів і в рідкій формі – за допомогою системи Movacolor MC LIQUID.

Компанія Movacolor надає до п’яти років гарантії на свою продукцію. Для ознайомлення з роботою систем дозування компанії Movacolor звертайтеся до її представників в Україні – компанії ЛБЮ-ТЕХ. Вона може надати в оренду систему дозування Movacolor МС 18 терміном до 30 днів на безоплатній основі.