Журнал

для виробників та споживачів тари і упаковки

Асоціація

пакувальників
україни

b2b

пошуковий портал
тари і упаковки

ПАК ЕКСПО


Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки IFFIP 

 

Редакція журналу "Упаковка" готує офіційну газету виставки в якій можна опублікувати статті, інновації та новини, рекламу. 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАВАНТАЖИТИ ПРОПОЗИЦІЮ

 

 

 

 

 

 

 

ЗАХОДИ на IFFIP 2021

 

 

 

 

 

 Вхід на заходи вільний за попередньою реєстрацією 

 


Вхід на виставку за запрошенням. Отримати запрошення можна тут

 

 


Міжнародний форум харчової промисловості та упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP) - головна подія пакувальної і харчової індустрії України, є сполучною ланкою між постачальниками і виробниками обладнання, упаковки та переробними і виробничими компаніями, які його потребують.

IFFIP представлений самостійними галузевими виставками:
«Пак Експо»,
«Продекспо»,
«ПродТехМаш»
«Хлібопекарська і кондитерська індустрія»

Пак Експо - виставка упаковки, пакувального та поліграфічного устаткування, технологій і матеріалів

 

Міжнародна виставка «Пак Експо» - найбільший виставковий захід індустрії упаковки в Україні, що має багаторічну успішну історію. За своє існування виставка упаковки стала головною подією для всіх фахівців галузі, найбільш актуальним та ефективним інструментом для роботи в секторі B2B, як для провідних, так і для починаючих гравців пакувального ринку, дзеркальним відображенням тенденцій не тільки в Україні, але і в багатьох інших країнах світу.


Учасники виставки «Пак Експо» представляють технології та обладнання для виробництва пакувальних матеріалів, тари та упаковки, дозування, фасування, закупорювання та інших операцій, а також тару і упаковку, пакувальні матеріали, поліграфічну продукцію, етикетки, матеріали та обладнання для їх виробництва
.


Виставка «Пак Експо» визнана Міжнародною асоціацією виставкової індустрії UFI та Конфедерацією Організаторів Пакувальних виставок COPE.

Клуб пакувальників є давнім партнером і співорганізатором виставки Пак Експо.