НОВОСТИ

SML: стретч-плівка з посиленими краями Modified Edges

Австрійська компанія SML Maschinengesellschaft GmbH, виробник екструзійного обладнання для виробництва плівок, повідомила про переваги випуску стретч-плівок sз посиленими краями (ModifiedEdges – ME). Стретч-плівка та попередньо розтягнута стретч-плівка (PS) в основному використовуються для ручного пакування і на перший погляд можуть здатися прямими конкурентами. Але плівка з посиленими краями ME перевершує звичайну, попередньо розтягнуту, плівку практично за всіма параметрами, особливо щодо залишкового розтягування, опору проколу й виробничих витрат. Основною причиною цього є передова технологія намотування SML.

«Стретч-плівка ME і попередньо розтягнута стретч-плівка – нішеві продукти на величезному ринку стретч-плівки. Вони можуть мати подібні області застосування, але є істотні відмінності, що виникають через методи виробництва», – зазначив Томас Раушер (Thomas Rauscher), менеджер із продукції підрозділу cast film & MDO в SML.

У той час як попередньо розтягнута плівка виробляється на другому етапі в автономному режимі, весь виробничий процес виготовлення стретч-плівки ME відбувається в лінію. Крім того, спосіб, який використовується для виготовлення стретч-плівки ME, є значно дешевшим, ніж для попередньо розтягнутої стретч-плівки, що робить виробництво ME набагато рентабельнішим загалом.

При використанні стретч-плівки ME її краї вдвічі товщі за основне полотно плівки (наприклад, плівка 8 мкм має краї 16 мкм). При звичайному використанні ці посилені краї практично не рвуться. Стретч-плівка ME може розтягуватися до заданого значення, тоді як у попередньо розтягнутої плівки практично не залишається запасу подовження. Крім того, ME має набагато вищу прозорість, ніж попередньо розтягнута плівка. Це робить простішою для читання інформацію під плівкою, наприклад, штрих-коди. Як правило, стретч-плівка ME набагато вигідніша для кінцевих користувачів, оскільки рулони мають менший діаметр і плівка практично не піддається руйнуванню завдяки своєму посиленню.


 

сайт создан компанией web дизайн