НОВОСТИ

Sidel на BrauBeviale 2019
Цьогорічний BrauBeviale в Нюрнберзі, що відбудеться 12–14 листопада, продемонструє рішення для завтрашніх ліній пива, зосередившись на проектуванні, створенні та підтримці прогресивних показників протягом усього життєвого циклу виробництва.

За оцінками експертів, на динамічному європейському ринку протягом наступних кількох років напої будуть фасуватися переважно в скляні та металеві пляшки. За прогнозами, їх частка збільшуватиметься зі складеним річним темпом зростання (CAGR) на 2,8% для безалкогольних та на 3,7% для алкогольних напоїв до 2022 р. Ця тенденція особливо актуальна для ринку пива, де металева банка та скло вже становлять 81% використовуваних пакувальних матеріалів. Як провідний постачальник рішень для обладнання та послуг для упаковки напоїв, продуктів харчування, товарів для дому та особистої гігієни в упаковку з ПЕТФ, металеву та скляну упаковку, Sidel продемонструє інновації на своїх комплексних рішеннях для пивної індустрії на BrauBeviale 2019, завжди враховуючи забезпечення максимальної якості напоїв, безпеки харчових продуктів та гнучкість виробництва для своїх клієнтів.

Нове покоління фасування у металеву та скляну упаковку
На виставці 223 у залі 7а компанія покаже EvoFILL Can і EvoFILL Glass, розширивши переваги перевіреної платформи Sidel Matrix™ на фасування в металеву та скляну упаковку. «Зростання асортименту на ринку вимагає більшої гнучкості для широкого спектру напоїв, тари й температури наповнення. Все це ідеально відповідає нашому останньому поколінню обладнання для фасування напоїв, забезпечуючи найкращу якість продукції за рахунок поліпшення гігієни та точності наповнення», - пояснює Хосе Пріанте (José Priante), віце-президент відділу продажів напоїв у Європі та Центральній Азії Sidel.

 

EvoFILL Can від Sidel, про який можна дізнатися на стендах за допомогою відео та інтерактивної 3D-анімації, вирішує всі потреби виробника напоїв стосовно стійкості, гігієнічності та універсальності, готуючи пивоварів до вирішення майбутніх проблем у виробництві фасованих напоїв. У Нюрнберзі Sidel продемонструє ефективність рішення через повний проект лінії, поставлений у HEINEKEN В’єтнам. Це лише одне з успішних впроваджень у клієнтів, які Sidel представить на своєму стенді.

Відвідувачі також отримають з перших рук вигляд Sidel's EvoFILL Glass. «Це остання віха нашого портфоліо, що поєднує в собі високу гнучкість виробництва та неперевершену якість продукції», – заявляє Хосе. Одним з перших замовників – італійська пивоварня Birra Peroni, дочірня компанія Asahi Europe Ltd., нещодавно встановила повну лінійку фасування у скло Sidel, у складі якої представлено EvoFILL Glass.

«У BrauBeviale цього року ми хочемо показати свою всеосяжну пропозицію для пивної індустрії, засновану на надійних технологіях майбутнього, руйнівних концепціях та винахідливості людини. Наші клієнти унікальні, як і наші рішення», – підсумовує він.

Джерело: Sidel

сайт создан компанией web дизайн