Название страницы

Mondi представить на FachPack екологічні пакувальні рішення, використовуючи папір, де це можливо, пластмасу, коли це корисно

Mondi є світовим лідером в області інноваційних та стійких рішень в області упаковки і паперу. На німецькій виставці FachPack 2019 Mondi Group продемонструє свій спільний з замовниками підхід, який створює індивідуальні пакувальні рішення.
Мета Mondi - внести свій вклад в кращий світ за допомогою більш стійкої упаковки. Проактивний підхід до сталого розвитку є ключем до того, щоб допомогти клієнтам в досягненні їхніх власних цілей сталого розвитку і життєво важливим для вирішення екологічних проблем, що стоять перед планетою.


«Рішення по упаковці не завжди очевидні, враховуючи складність ланцюжків поставок і безліч можливих способів інтерпретації стійкості», - говорить генеральний директор Mondi Пітер Освальд (Peter Oswald). «Mondi не тільки створює упаковку, яка відповідає призначенню на паперовій або полімерній основі, але ми також можемо допомогти клієнту обрати найбільш стійкі рішення для упаковки для свого продукту і ланцюжка створення вартості».


Віра в те, що упаковка повинна відповідати вимогам сталого розвитку, дає Mondi реальну можливість для інновацій зі своїми партнерами. EcoSolutions - орієнтований на клієнта підхід Mondi, який співпрацює з клієнтами для досягнення їхніх цілей і зобов'язань в галузі сталого розвитку. Як папір, так і полімер мають особливі властивості, які роблять їх придатними для різних цілей. Метою Mondi є оптимізація матеріалу для виготовлення упаковки. Використовувати папір, де це можливо, а полімер, коли це корисно. «Упаковка є частиною рішення. Добре продумана, вона захищає і продовжує термін придатності продуктів, особливо продуктів харчування, допомагаючи зробити товари більш доступними для людей в усьому світі. Наше глибоке розуміння процесів переробки, дизайну продукту, локального ланцюжка поставок і можливостей переробки ідеально підходить для того, щоб допомогти клієнту зробити правильний цілісний вибір упаковки як для подальшого її впливу на довкілля, так і для потреб клієнта на кожному етапі життя продукту», зазначає генеральний директор Mondi Пітер Освальд (Peter Oswald).
Підхід Mondi дозволяє своїм партнерам виконувати свої зобов'язання за допомогою трьох дій: замінити, скоротити і переробити.

1) Замініть менш стійкі продукти і матеріали рішеннями, які допомагають клієнтам виконувати свої зобов'язання, як, наприклад, з PerFORMing, новим лотком з коричневого паперу Mondi Advantage Formable з відповідними бар'єрними властивостями, який замінює полімер (впроваджено у провідного європейського рітейлера REWE). MailerBag, паперовий пакет для електронної комерції, виготовлений з мішечного крафт-паперу, який замінює поштові відправлення в полімерній упаковці. Перевага Smooth White Strong, що забезпечує відмінну друковану форму, чудові властивості перетворення формп-друк-ущільнення і відмінні характеристики міцності для нового типу готових до зберігання паперових пакетів для макаронних виробів.

2) Скоротіть обсяг використовуваної сировини і відповідно скоротиться загальне екологічне навантаження завдяки операційної ефективності і вибору сировини, включаючи перероблений полімер і волокна. Легка вага може знизити транспортні витрати і пов'язані з цим викиди CO₂. Наприклад, easy pak - це коробка великого обсягу з автоматичним дном, яка, крім іншого, істотно скорочує обсяг матеріалу і вантажного простору в порівнянні зі стандартними коробками A, а SizeMeMailer - це конверт для електронної торгівлі, який можна швидко налаштувати за розміром, щоб зменшити кількість повітря, відправленого в транспорті.

3) Утилізувати шляхом розробки гібридних паперових і однокомпонентних полімерних матеріалів, спеціально призначених для переробки. StripPouch - це повністю придатний для повторного використання мішок з однокомпонентного матеріалу, який відповідає рекомендаціям Cradle-to-Cradle®, розробленим провідною німецькою компанією FMCG Werner & Mertz. Також в будівництві використовується SplashBag, водовідштовхувальний паперовий мішок, виготовлений з крафт-паперу Mondi Advantage Protect. Він стійкий до дощу на протязі шести годин і проникненню вологи до п'яти днів, будучи утилізованим.


Будучи учасником Ellen MacArthur Foundation’s New Plastics Economy Global Commitment, зробити до 2025 року упаковку більш придатною для вторинної переробки, відновлюваної та компостуємої, Mondi продовжує демонструвати своє прагнення внести свій внесок в кращий світ.
На стенді Mondi FachPack будуть доступні подробиці всіх перерахованих вище взаємодій з клієнтами, в тому числі завдяки новим програмам для індустрії швидко споживаних товарів (FMCG), а також для електронної комерції, автомобільного сектора і промислового застосування.

Джерело: Mondi

сайт создан компанией web дизайн