НОВОСТИ

HYDROCEROL® CFA від Clariant
Виробники упаковки і власники торгових марок, які прагнуть досягти цілей сталого розвитку і скоротити витрати, виявляють жвавий інтерес до новітніх хімічних піноутворювачів HYDROCEROL (CFA) від Clariant. Більш тонкі й міцні пінопластові конструкції дають змогу скоротити використання смоли та знизити вагу виробів без істотної втрати механічних властивостей.


Мастербатчі з хімічними спінювальними добавками HYDROCEROL відіграють важливу роль в ініціативі Clariant, допомагаючи виробникам упаковки розробляти більш стійкі контейнери, підвищуючи можливість повторного використання, просуваючи можливість повторного використання, підвищуючи прийнятність придатних до компостування та біополімерів і зменшуючи загальний вміст пластмас.
Додані до полімерів під час обробки, хімічні піноутворювачі HYDROCEROL розкладаються при зниженні тиску, коли полімер потрапляє у форму або виходить з екструзійної головки, утворюючи бульбашки в полімерній матриці. Оскільки газ витісняє полімер, для виготовлення пляшки потрібно менше полімеру. При виготовленні одношарових і співекструдованих пляшок і листів використання матеріалів знижується на 10% і більше. У той же час CFA пластифікує полімер в машині, тому для її плавлення потрібно менше тепла (економія енергії); при охолодженні необхідно відводити менше тепла, тому час циклу також скорочується, часто на 10-15%.
Суперконцентрати HYDROCEROL доступні у вигляді мінігранул. Мінігранули, розмір яких удвічі менший від розміру стандартних, дають змогу отримати одноріднішу й тоншу структуру при низьких дозах. Це забезпечує більш точне розведення добавки, а отже, більш постійну вагу пляшки.
Технологія піноутворення не нова. Цей процес широко використовувався для зниження ваги й зменшення кількості сировини при виробництві будівельних деталей, домашніх і садових меблів, а останнім часом і в деталях автомобільного інтер’єру. Використання у виробництві упаковки було обмежене відносно грубою й неоднорідною коміркою.
Удосконалена технологія CFA, яка використовується в нових суперконцентратах HYDROCEROL, тепер дозволяє домогтися дуже однорідної структури осередків діаметром до 20-100 мкм. Це дуже вигідно відрізняється від 400 мкм, типових для пінопластів першого покоління, і навіть 200 мкм, які до недавнього часу вважалися «прекрасними».
Це означає, що між виробами, виготовленими з використанням CFA і без них, немає суттєвої різниці за зовнішнім виглядом або характеристиками. Проте переваги зменшення маси виробу та зниження виробничих витрат незаперечні.
Джерело: Clariant

сайт создан компанией web дизайн