Новини

Ishida: спеціально для виробників снеків розробила нову високопродуктивну пакувальну машину
 
Компанія Ishida запустила нову машину Inspira для пакування снеків, яка, як відзначають фахівці компанії, є найшвидшою в світі вертикальної пакувальної машиною. Вона забезпечує найвищий, на сьогоднішній день, рівень продуктивності, якість упаковки, ергономічність, а також низькі показники впливу на навколишнє середовище і загальну ефективність роботи.


Нова машина випущена в двох виконаннях: тактовим і постійним рухом зварних елементів. Максимальна продуктивність складає 120 упак. / Хв. і більше 200 упак. / хв. відповідно. При цьому, так звана Загальна ефективність обладнання (Overall Equipment Effectiveness (OEE) становить понад 99%.
Inspira має більш досконале виконання приводний системи, що робить дуже точним позиціонування зварних елементів в місцях зварювання. Особливості машини включають автоматичне центрування і регулювання натягу плівки, нову автоматичну технологію наповнення повітрям, яка оптимізує товщину упаковки - для забезпечення ефективності процесу подальшої групової упаковки. Довжина тракту машини від завантаження плівки до зварних елементів мінімізована, а разом з нею скорочений обсяг плівки, необхідний для налагодження процесу.
Нова модель може працювати з більш широким діапазоном розмірів пакетів - мінімальна ширина упаковки може становити 50 мм, а також має більш широкий вибір розмірів рулонів плівки - максимум до 50 кг.
Великий 15,3-дюймовий сенсорний екран забезпечує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. Inspira може зберігати в цілому 500 вибраних станцій для автоматичної зміни всіх відповідних параметрів.
Inspira є частиною системи Ishida (Total Packing System), яка підтримує інтегровану роботу з ваговими дозаторами Ishida, металодетекторами, принтерами, системами перевірки герметичності упаковки, Чеквейер і машинами для групової упаковки, що в цілому становить комплексну пропозицію для виробників снеків.
Джерело: Ishida

сайт создан компанией web дизайн