Новини

IMMER Group на Riga Food представив унікальний пакувальний матеріал

Виробник гнучких пакувальних матеріалів IMMER Group на міжнародній виставці Riga Food представив новий, інноваційний пакувальний матеріал, який повністю переробляється. Він виготовлений з полімерів, але має тактильні та візуальні властивості паперу. Новий матеріал відповідає всім функціональним вимогам і є повністю безпечним для пакування різних продуктів харчування.


«Фахівці нашого центру досліджень і розробки створили пакувальний матеріал, що відповідає найвищим вимогам наших клієнтів. Високоякісний, екологічний і безпечний матеріал призначено для пакування різних продуктів харчування. Ґрунтуючись на багаторічному досвіді IMMER Group, а також знаннях про розвиток галузі і можливості новітніх технологій з виробництва упаковки, ми пропонуємо клієнтам унікальні творчі рішення для найкращої упаковки продуктів», розповіла президент міжнародної групи підприємств IMMER Group Ірина Мірошник.
Для забезпечення оригінальних декоративних властивостей і оптимальної функціональності, включаючи відмінні бар'єрні властивості, чудову герметичність і механічну міцність упаковки, матеріал виробляється з нетканого полімерного матеріалу і потім ламінується з різними полімерними плівками. Новий матеріал можна використовувати для упаковки різних продуктів харчування, наприклад, морозива, сиру, кави, чаю, кондитерських виробів, горіхів, сухофруктів, бакалійних виробів тощо.
Декоративні якості об'єднують оригінальний тактильний ефект і текстуру. Матеріал м'який і приємний на дотик. Новий матеріал пристосований для різних технологій друку, в тому числі для нанесення дигитального, і флексографічного друку, що дозволяє втілювати найсміливіші і творчі рішення з дизайну.
«Нова упаковка підвищить унікальність і пізнаванність продукту на полицях супермаркетів, збільшуючи обсяги продажів. Виробникам така упаковка дозволяє позиціонувати свій продукт як екологічний, безпечний і комфортний для споживача», підкреслює керівник продажів IMMER Digital Іварс Судмаліс.
Робота над створенням нового продукту проводилася в лабораторії дослідного центру IMMER Group. Під час роботи над новим матеріалом, фахівці змогли створити матеріал з найкращим балансом функціональних властивостей, в тому числі фізико-механічних, міцність зварювання, опір розшарування, коефіцієнт тертя, стійкість барвистого шару до стирання, паро – і киснепроникність. Завдяки цьому новий матеріал має всі необхідні характеристики для забезпечення безпеки і якості упакованого продукту, а також технологічні можливості використання на різному пакувальному обладнанні. Відповідає всім стандартам ЄС.
У відповідності зі специфікаціями замовлення, виробництво матеріалу і флексографічний друк виконується на виробництві IMMER Ukrplastic, а дигитальний друк виконується на виробництві IMMER Digital в місті Вентспілс.

Довідка: IMMER Group - один з найбільших світових виробників гнучких пакувальних матеріалів, плівок і етикеток. IMMER Group - міжнародна група компаній, до якої входять IMMER Ukrplastic, IMMER Digital і IMMER Design Studio. IMMER Group забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів і використовує широкий спектр технологій.
Історія IMMER GROUP почалася в 1927 році і вже більше 20 років забезпечує повний цикл виробництва гнучких пакувальних матеріалів. Група підприємств входить в ТОП-15 європейських виробників галузі. IMMER GROUP є членом Європейської асоціації гнучкої упаковки, ERA, WPO. Компанія є активним учасником екологічної ініціативи Safe Food і Responsible Care

www.immer.group

сайт создан компанией web дизайн