НОВОСТИ

Рішення Schneider Electric для харчової промисловості: досвід Carlsberg Ukraine
Компанія «Шнейдер Електрік Україна», лідер з управління енергоспоживанням та автоматизації, реалізувала масштабний проект по будівництву нової трансформаторної підстанції для Київського пивоварного заводу Carlsberg Ukraine. Завдяки впровадженню даного устаткування підприємство отримало надійне й безпечне електропостачання технічних ділянок, а також допоміжних споживачів.
Київський пивоварний завод — один з найсучасніших пивоварних заводів в Україні, який займається виробництвом пива, сидру та безалкогольних напоїв. Завод знаходиться в Києві і входить до складу компанії Carlsberg Ukraine. Потужність підприємства складає 473 млн літрів пива на рік, вісім місяців на рік працює без зупину в режимі 24/7. За офіційною інформацією, в його будівництво було вкладено більше 68 млн. доларів США інвестицій. Тут впроваджені передові інноваційні рішення в пивоварінні, встановлено новітнє устаткування з Бельгії, Німеччини і Швейцарії. Технологічний процес побудовано таким чином, що враховано останні напрацювання в енергозбереженні, охороні праці та довкілля.

Рішення встановити комплектну трансформаторну підстанцію, яка виконана на базі обладнання Schneider Electric, було прийняте, виходячи із стратегічного завдання. «Компанія у нас відповідальна, – пояснив керівник електроцеху Київського пивоварного заводу Carlsberg Ukraine Володимир Смоляков. – Ми хочемо скоротити викиди  CO2 до нуля, довести до мінімуму витрати води та електроенергії, підвищити ефективність очисних споруд. У зв'язку з цим було вирішено провести реконструкцію очисних споруд, але для цього не вистачало потужності, що існує на той момент. Тому основою реалізації масштабного проекту стало будівництво нової підстанції. «Трансформаторна підстанція – головна у нас, – розповів Володимир Смоляков.

 

За внутрішніми даними з споживання електроенергії Київський пивоварний завод досягнув кращого показника в Східній Європі серед підприємств Carlsberg. На сьогоднішній день на гекталітр випущеної продукції витрачається менше 5,2 кВт/г електроенергії. Тоді як ще 4 роки тому – на рівні 5,8. Це значне зниження з урахуванням того, що на рік завод випускає близько 4 млн гектолітрів продукції.
Михайло Бубнов, генеральний директор «Шнейдер Електрік Україна» додав, що проект на заводі був реалізований протягом 1,5-2 років. «Підстанцію ввели в експлуатацію у терміни, затверджені графіком. На порядку денному сьогодні – забезпечення якісного сервісу. Ми зараз на стадії  узгодження договору на обслуговування обладнання, який має включити надання повного комплексу послуг. «Шнейдер Електрік Україна» не стоїть на місці, ми готові запропонувати Замовникові нові рішення, здатні підвищити енергоефективність заводу», – підсумував Михайло Бубнов.

сайт создан компанией web дизайн