Название страницы

Про економіку замкнутого циклу
 
По всій Європі виробники упаковки прагнуть налагодити контакт із майбутніми поколіннями покупців. У цьому допоможе програма європейської асоціації виробників картону та упаковки з нього ProCarton під скороченою назвою TICCIT (Trees into Cartons, Cartons into Trees). Мета програми – вже в початковій школі надати учням у доступній і наочній формі знання про економіку замкнутого циклу. Проект, у якому з ініціативи американської асоціації Paperboard Packaging Council взяли участь вже понад 10 тис. дітей у США, був адаптований асоціацією Pro Carton для Європи.
Компанія Graphic Packaging International минулого року запустила європейську програму TICCIT в окремих школах Бристоля (Велика Британія). Партнерство було настільки успішним, що відтоді компанія представила цю ініціативу у всіх своїх європейських філіях, в т.ч. у Нідерландах та Іспанії. Участь у Проекті також дає компаніям безпосередню вигоду для бізнесу, оскільки підвищує корпоративну репутацію та репутацію в суспільстві.
На додаток до соціальної відповідальності діти також повинні розуміти фінансовий аспект картону, оскільки вони перетворюються в споживачів або навіть першопрохідців в упаковці майбутнього. Ось чому важливо детально інформувати їх про те, як використовувати екологічно стійку упаковку для боротьби зі зміною клімату та як вони можуть допомогти у прийнятті власних рішень про кращий світ.
Будь-яке європейське підприємство з виробництва тари й упаковки може взяти участь у програмі TICCIT. На сайті асоціації ProCarton є матеріал на цю тему п’ятьма мовами (англійською, французькою, німецькою, італійською та іспанською). TICCIT є фантастичною платформою для того, щоб переконати молодих людей у перевагах картону як поновлюваного, біорозкладного та придатного до вторинної переробки матеріалу. Брати участь в цій програмі просто: треба завантажити з мережі керівництво з TICCIT, домовитися з місцевими початковими школами про зустріч і не забути привезти із собою достатньо саджанців, щоб учні могли їх посадити. Від вчителів надходять позитивні відгуки про подібні заходи в рамках даної просвітницької програми, присвяченої деревам, сталому розвитку та довкіллю.

сайт создан компанией web дизайн