Новини

Пакувальна конференція у Львові

11-12 жовтня 2018 року у Львові відбулась International Packaging Conference. Її організатори Польське братство кавалерів Гутенберга, а з української сторони Кластер видавничої діяльності та поліграфії та Українська академія друкарства разом з головним партнером компанією FlexoRes зібрали разом біля 200 фахівців з пакування та поліграфії польських та українських компаній, представників професійних об’єднань, державних ,банківських та страхових установ, професійних ЗМІ.


На пленарному та секційному засіданнях були розглянуті основні, сучасні проблеми розвитку пакування та поліграфії -  від сировини для пакувальних матеріалів до технологій та обладнання виготовлення упаковки та її художнього оформлення різними друкарськими засобами. З доповідями на конференції виступили відомі у Польщі, Україні та світі фахівці, які найкращим чином розкрили стан сучасної пакувальної індустрії, проблемні питання і серед них утилізація та переробка використаної упаковки, її безпечність та ефективність для споживача, а також основні прогнозні тренди розвитку на майбутнє.
На другий день конференція перемістилася з конференц-залу готелю Дністер до Української академії друкарства, де її учасники не тільки мали змогу познайомитись з підготовкою фахівців в Академії, але й провести для викладачів та студентів практичні майстер-класи. На цих засіданнях були на конкретних прикладах розглянуті переваги сучасних технологій пакувального та поліграфічного виробництв, різні сучасні способи оздоблення упаковки, приклади ефективного керування технологічними процесами та інші питання.
Загалом конференція пройшла у фаховій атмосфері, вона розкрила можливості для співробітництва компаній обох країн, дала можливість згадати старі контакти, налагодити партнерські нові та стати ефективним інформаційним засобом взаємного розвитку пакування та поліграфії в Польщі та Україні (докладніше про конференцію читайте в журналі Упаковка за 2018 р.№6, який вийде на початку грудня)

сайт создан компанией web дизайн