Новини

COEXPAN прагне збільшити переробку своїх ПЕТ продуктів до 2025 року на 70%

COEXPAN схвалює зобов'язання, оголошене компанією PET Sheet Europe, асоціацією, яка об'єднує провідних виробників ПЕТ листів у Європі, щоб гарантувати, що до 2025 року продукцію COEXPAN буде перероблено на 70%. Для реалізації цих амбіційні цілей компанія також закликає відповідні органи влади вживати конкретних заходів з точки зору законодавства, щоб гарантувати стабільність ринку та стійке зростання галузі.


Зобов'язання COEXPAN щодо переробки упаковки
Відділ COEXPAN в даний час використовує 50% перероблених матеріалів у своїх ПЕТ листах, виготовлених, головним чином, для виробництва упаковки для харчових продуктів, товарів для дому, засобів особистої гігієни та інших промислових застосувань.
Незважаючи на те, що поточний відсоток переробленого ПЕТ у продуктах COEXPAN перевершує середній вміст решти провідних європейських виробників (45%), компанія зобов'язується продовжувати працювати над новими рішеннями щодо упаковки, яка, якщо це можливо, включають перероблені матеріали, що гарантують оптимальні умови якості та безпечності продукту, а також досягнення цілі переробки на 2025 рік.
За словами генерального директора компанії COEXPAN Dinis Mota, "Майбутнє упаковки ставить перед нашим суспільством серйозні проблеми. Наше зобов'язання в цьому напрямку полягає в розробці оптимальних пакувальних рішень, які гарантують збереження та захист продукції та забезпечують відповідальне використання наших природних ресурсів ».
Джерело: COEXPAN

сайт создан компанией web дизайн