Новини

Пирятинський та Баштанський сирзаводи дотримуються стандартів якості та маркування

ТОВ «Пирятинський сирзавод» та ТДВ «Баштанський сирзавод», які входять до Групи компаній «Молочний альянс» та випускають продукцію під ТМ «Пирятин», «Славія» та «Молочний шлях», чітко дотримуються стандартів якості та нормативів, які існують у державі у відношенні маркування продуктів. Це підтверджують результати незалежної експертизи, яку на регулярній основі проходить продукція підприємств.

На сьогоднішній день Пирятинський та Баштанський сирзаводи випускають сири тверді та плавлені під ТМ «Пирятин» та «Славія», а також сирний плавлений продукт під ТМ «Молочний шлях».

Всі інгредієнти, із яких виробляються тверді та плавлені сири, а також плавлений сирний продукт, зазначаються на упаковці. Маркування виготовленої продукції проводиться під суворим контролем, тому на упаковці позначені абсолютно всі складові продукту.

Слід також зазначити, що на підприємствах Групи компаній «Молочний альянс» підтримується високий санітарно-гігієнічний рівень виробництва, використовується сучасне обладнання і високоякісні інгредієнти. Всі ці складові дають можливість гарантувати високу якість продукції та забезпечувати тривалі терміни її зберігання за умови дотримання відповідних умов та температурних режимів.
Джерело: Група компаній «Молочний альянс»

сайт создан компанией web дизайн