НОВОСТИ

U-подібна соломинка з паперу для асептичної картонної упаковки

У лютому 2019 р. компанія SIG представила першу в світі пряму паперову соломку, а в кінці жовтня в рамках міжнародної виставки Gulfood Manufacturing в Дубаї (ОАЕ) SIG спільно з партнером Obeikan представила нову U-подібну трубочку.


Маркус Бем (Markus Boehm), директор по маркетингу SIG, зазначив: «SIG сповнена рішучості співпрацювати з клієнтами, постачальниками та іншими зацікавленими сторонами в пошуку нових підходів до скорочення кількості одноразових полімерних виробів, прискоренню переробки та мінімізації відходів. Бути першими в галузі для нас - важлива віха на цьому шляху».
Нове рішення у вигляді паперової трубочки підтримує зусилля SIG по використанню матеріалів з поновлюваних джерел. Папір, що застосовується для виробництва паперової соломки і нової U-подібної паперової соломки - діаметром 4 і 6 мм - надходить з сертифікованих FSC лісів та інших контрольованих джерел. Обгортка для соломки також була перероблена, щоб залишатися прикріпленою до упаковки, запобігаючи засмічення, і може бути перероблена разом з картонною упаковкою.
Абдельхані Еладіб (Abdelghany Eladib), генеральний директор SIG Combibloc Obeikan, підкреслив: «Ми раді запуску U-подібної паперової соломки в рамках Gulfood Manufacturing. Виставка пропонує ідеальну платформу для обміну нашими останніми інноваціями. У зв'язку з тим, що забруднення використаними полімерними виробами є серйозною проблемою для підприємств і споживачів у всьому світі, харчова промисловість і виробництво напоїв знаходяться під тиском і повинні запропонувати життєздатну і стійку альтернативу. Картонні пакети є стійкими за своєю природою. Наші картонні коробки на 70-80% складаються з картону. З появою перших паперових соломинок для асептичної картонної упаковки SIG знову лідирує в галузі».

сайт создан компанией web дизайн