НОВОСТИ

Підсумкова конференція «Золотий каштан»

У середині жовтня журі конкурсу наукових студентських робіт з проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», який проводить Клуб пакувальників розглянуло 28 наукових робіт, визначивши 11 з них, виконавці яких стали переможцями. Всі вони отримали можливість виступити на конференції, яка відбулася 12 листопада 2019 р. в Національному університеті харчових технологій, що у Києві.
Конференцію відкрили Олександр Шевченко, проректор з наукової роботи, та Валерій Кривошей, почесний президент Клубу пакувальників. Потім слово надали партнерам конкурсу «Золотий каштан». Їх виступи були надзвичайно цікавими, бо стосувалися стану пакувальної індустрії в світі та в Україні, а також сучасних тенденцій розвитку пакувальних матеріалів, упаковки, технологій та обладнання для їх виробництва. Так, Олена Туржанська з Windmöller & Hölscher розповіла про обладнання компанії, а Ірина Гамова з PackGroup виступила на тему «Суперможливості полімерної упаковки».
Після цього слово було надано студентам – переможцям конкурсу. Модерував їх виступи проф. Олександр Гавва, який намагався в толерантній формі створити дружню, професійну атмосферу для численних питань та відповідей, дискусії з піднятих у доповідях проблем. Усе це надало можливість розібрати всі роботи, визначити їх переваги та недоліки для подальшого їх продовження.
Усі переможці отримали Дипломи Міністерства освіти і науки України, почесні медалі, посвідчення до них та подарунки від Клубу пакувальників та НУХТ. Не забули і про викладачів – керівників наукових робіт.

Після завершення конференції для студентів – переможців конкурсу «Золотий каштан – 2019» була проведена екскурсія в лабораторіях НУХТ: мехатроніки, пневмоприводів та комп’ютерних технологій, виготовлення упаковки. Згодом студенти були запрошені на обід, одним із партнерів якого стала компанія Coca-Cola.

А викладачі з різних вишів та фахівці Клубу пакувальників на засіданні круглого столу розглянули стан підготовки фахівців для пакувальної індустрії, шляхи забезпечення вишів професійною літературою та участь вишів у інформаційних проектах Клубу пакувальників.

сайт создан компанией web дизайн