НОВОСТИ

Futamura випустила першу плівку для духовок, придатну до утилізації в компості

Компанія Futamura, один з провідних світових виробників екологічно стійких целюлозних плівок, повідомила про випуск на ринок нової продукції 'NatureFlex 30NVO', плівок для використання в духовці в ряду фірмових придатних до утилізації в компості плівок під маркою NatureFlex.

NatureFlex 30NVO проводиться з відновлюваної деревної маси, одержуваної з відповідально керованих лісових господарств. Це перша сертифікована на ринку придатна до утилізації в компості термозварювальна плівка, що володіє термостійкістю, необхідної для звичайних і мікрохвильових печей. Нова плівка для духовки пропонує безліч переваг, включаючи термосваріваемость з обох сторін, напівпроникливості для вологи, хороший бар'єр для кисню і мінеральних масел, стійкість до мастил та олив, чудову стійкість до загину і антистатичність. На додаток до своїми технічними властивостями, NatureFlex 30NVO ідеально підходить для друку та ламінування з іншими биополимерами з метою подальшого поліпшення бар'єрних і герметизуючих властивостей.

Люсі Коутон (Lucy Cowton), менеджер зі сталого розвитку Futamura Cellulose Films, сказала: «Цей продукт розроблявся протягом деякого часу. Ми пройшли суворі внутрішні випробування і раді можливості випустити цей продукт на ринок. Ми отримуємо багато запитів на термоплівка, тому знаємо, що на ринку на них є попит, особливо у той час, коли власники брендів хочуть перейти на одноразовий пластиковий упаковку. Це ще один приклад того, що плівки NatureFlex - це не просто історія про екологічної стійкості, вони також забезпечують видатні технічні характеристики».

Компостируемой плівки NatureFlex є ідеальною альтернативою звичайним пакувальним плівкам, особливо для тих продуктів, які забруднені харчовими відходами. Енді Світмен (Andy Sweetman), менеджер з продажу та маркетингу Futamura, сказав: «Продукти, придатні для використання в духовці, особливо схильні до забруднення продуктами харчування, що робить нашу плівку 30 NVO ключовим матеріалом для цього ринку. Інфраструктура переробки гнучких плівок знаходиться в зародковому стані, а для плівок, забруднених харчовими продуктами, її взагалі не існує. У Великобританії понад 50 підприємств, які зможуть приймати компостируемой упаковку разом з іншими органічними відходами, це життєздатна альтернатива, але інфраструктура ще не ідеальна. Наше бачення полягає в тому, щоб збирати і переоцінювати компостируемой упаковку разом з харчовими відходами, що направляються на переробку органічних речовин, особливо після того, як в Англії в 2023 році введений обов'язковий збір харчових відходів ».

сайт создан компанией web дизайн