Новини

WorldFood Ukraine 2018 – головна подія для виробників та дистриб’юторів продуктів харчування
   
З 23 по 25 жовтня в МВЦ столиці відбулась головна подія харчової промисловості - 21-а Міжнародна виставка продуктів харчування та напоїв WorldFood Ukraine 2018.

241 компанія – виробники та постачальники з України та ще 22-х країн світу представили відвідувачам виставки продукти харчування та напої промислового, фермерського, крафтового та органічного виробництва, обладнання, пакування, технології та послуги для бізнесу.

За три дні WorldFood Ukraine 2018 відвідали понад 9 тисяч фахівців: керівники, власники, закупівельники найбільших торгових мереж, менеджери власних торгових марок, представники виробничих та переробних підприємств, а також дистриб'ютори, імпортери, експортери, ресторатори та шеф-кухарі, представники спеціалізованих і бізнес ЗМІ України та інших країн. Загальна площа виставки склала 3983 м?.

Щорічно, WorldFood Ukraine допомагає виробникам та імпортерам заявити про себе, презентувати продукти, спланувати стратегію подальшого просування, підвищити лояльність клієнтів і знайти нових партнерів, залучити інвестиції та досягти домовленостей про укладення вигідних контрактів про постачання.

На виставці були представлені виробники та імпортери таких категорій продуктів:

• макарони, соуси, приправи та спеції;
• молочна продукція, сири, морозиво;
• риба та морепродукти;
• свіжі та консервовані фрукти, овочі і гриби; 
• кондитерські, хлібобулочні вироби та східні ласощі;
 • ковбасні вироби, копченості та делікатеси;
• горіхи, сухофрукти, насіння, мед, снеки;
• продукти органічного харчування;
• чаї, кава, какао;
• алкогольні та безалкогольні напої.
Серед іноземних компаній, які цього року прийняли участь у WorldFood Ukraine, слід відмітити стенди Damodara (напої, Литва), Tea Talk Pvt, Hyson Teas Pvt LTD, Akbar Tea (чай, Шрі-Ланка), PT Danora Agro Prima (какао, Індонезія), PT Kapal Api Global (кава, Індонезія), STS Development (питна вода, Албанія), Green Valley (арахіс, Єгипет), Matrade Kiev (масла, Малайзія), Novarcert LTD / Hello KIWI (ківі, Греція), Olives Sanmer (оливки, Іспанія), Grand Candy LLC (кондитерські вироби, Вірменія), Georgian Alco Group (Грузія), The Earl Spirits (Німеччина), Mondo Del Vino (Італія) і багато інших.

Вперше в цьому році, спільно з WorldFood Ukraine, відбулась виставка вина і алкогольної продукції Wine & Spirits Ukraine 2018, учасники якої не тільки представили всі етапи процесу виробництва вина - від технологій вирощування винограду до зберігання готової продукції, але й прийняли участь у  Міжнародному дегустаційному конкурсі International Wine & Spirits Award - за підтримки та участі Асоціації Сомельє України.

В рамках освітньої програми для професіоналів індустрії барної культури, а також для її аматорів та шанувальників, працювала Школа сомельє та барменів. Відбувся Авторський семінар одного з найвідоміших енологів світу  Roberto Cipresso - «Терруар: Єдиний шлях у майбутнє вина».

У відкритому сегменті ділової програми виставки також відбулись:
• Конференція «Інноваційні харчові технології для харчової промисловості» від Open R&D Lietuva, Конференція «Виноробство України: Законодавство. Контролюючі органи. Експортний потенціал»;
• V Міжнародна конференція «Органічна переробка та збут: нові можливості для готового продукту»  від Органічна Україна та Органік Стандарт;
• Презентація від УКРАГРОХІМТРЕЙД «Інтегрована система захисту від шкідників на харчових підприємствах».

Традиційно на WorldFood Ukraine працювали вже відомі та протестовані бізнес-сервіси: Байєрська програма та Рітейл Центр.
Завдяки Байєрській програмі учасникам виставки відкрилися нові можливості та ринки збуту. Протягом трьох днів роботи виставки в Bayer's lounge було проведено 170 зустрічей експонентів з байєрами з 74-х компаній України, Білорусі, Польщі, Турції та США.
За столами переговорів у Рітейл Центрі, що працював в перший день виставки, відбулось 180 зустрічей  з крупними українськими рітейлерами - L`KAFA Group, ТОВ «Фора», «Пакко Холдинг», ТОВ «Ашан», ТОВ «ЛотОК», АЗС «ОККО», Cім’я ресторанів Cartel, Холдинг емоцій «!FEST», ТОВ «Делікат», ТОВ «Копілка» та іншими.
Виставка WorldFood Ukraine завжди була і залишається головним комунікаційним центром української індустрії продуктів харчування та напоїв. Саме тут презентуються нові продукти, оновлюється асортимент товарів, українські та зарубіжні компанії знаходять нових партнерів і домовляються про нові контракти. Саме тут можна скласти картину поточної ситуації на ринку і передбачити тренди розвитку на найближчий рік.
За 21 рік команді WorldFood вдалося створити безпрецедентно масштабну і грандіозну подію про яку знають далеко за межами нашої країни.
До зустрічі на WorldFood Ukraine 23-25 жовтня в 2019-му році!

МВЦ (Україна, м.Київ, Броварський пр-т 15)
Детальна інформація: http://worldfood.com.ua
Організатор - ДП "Прем'єр Експо" (ITE GroupPlc / Великобританія).

 

сайт создан компанией web дизайн