Новини

NGR - KUHNE ПЕТ День

117 представників міжнародної індустрії пластмас зібралися разом на заводі NGR в місті Фельдкірхен на Дунаї, щоб випробувати новий метод рідкої фази поліконденсації (LSP) ПЕТ переробки.
У Верхній Австрії в день відкритих дверей інженерної компанії NGR (Наступне Покоління Машин Переробки) в м. Фельдкирхен на Дунаї 8 листопада 2018 року зустрілися понад  117 представників галузі пластмас з 24 країн. У співпраці з німецьким фахівцем екструзійного обладнання Kuhne GmbH, зацікавленої аудиторії був продемонстрований інноваційний процес переробки поліетилентерефталату (ПЕТ).  ПЕТ є термопластик, який широко використовується у виробництві пляшок для напоїв і численних інших продуктів призначених для упаковки продуктів харчування, а також у виробництві текстильних виробів. Попередні методи переробки ПЕТ показували обмеження до якості близькому первинного матеріалу. Метод LSP переробки, розроблений NGR, тепер відкриває абсолютно нові можливості для індустрії пластмас.
Досягнення відповідності стандартів для зберігання харчових продуктів, дегазація і відновлення структури молекулярного ланцюга відбувається в рідкій фазі ПЕТ в процесі LSP. Цей принцип дозволяє робити переробку більш гнучкою щодо вхідного матеріалу. Різні форми ПЕТ відходів можуть бути змішані і перероблені. Це означає, що не тільки відходи пляшок, а й відходи волокна, листи, відходи термоформовання, обв'язування і інші відходи з більш низькою вартістю можуть бути перероблені в більш дорогі продукти з досить високою в'язкістю. Крім того, даний процес на виході NGR забезпечує контрольовані механічні властивості переробленого ПЕТ. А також, без будь-яких проблем LSP може бути використана для обробки cополімерних форм ПЕТ (PET-G) і поліолефінів містять (наприклад, ПЕ). На додаток до цього, було продемонстровано, що PET/PET-G, а також сполуки PET/PE можуть бути легко і безпечно перероблені з використанням фази рідкої поліконденсації.
До сих пір цього досягти було неможливо з використанням звичайних процесів переробки.
Після того, як розплав пройшов через реактор LSP, він може бути або гранулювання або - як і було продемонстровано на заводі NGR в місті Фельдкірхен - перероблений в плівку з чудовими оптичними та механічними властивостями, схваленої FDA шляхом використання таких пристроїв, як щілинна головка, ріжучі пристрої або намотувальник. Ці плівки в основному використовуються для термоформування.
«Той факт, що представники найбільших в світі компаній з виробництва пластмас приєдналися до нас в Фельдкірхене, показує, що інноваційна розробка компанії NGR, фаза рідкої поліконденсації, допоможе контролювати глобальну проблему пластикових відходів», - говорить Йозеф Хохрайтер, генеральний директор NGR.
«Завдяки концепції NGR-LSP і подальшої екструзії KUHNE наші клієнти по всьому світу тепер мають енергоефективне альтернативне рішення для виробництва високотехнологічних пакувальних плівок з ПЕТ з початковим матеріалом з поганими фізичними властивостями», робить висновки Райнер Бобовок, менеджер відділу KUHNE Maschinenbau.
Джерело: NGR

сайт создан компанией web дизайн