НОВОСТИ

З’їж мене повністю: вийшов новий ролик про батончики EatMe у їстівному папері

     Папір можна їсти. Досить дивна ідея для споживача, який звик асоціювати папір лише з упаковкою. Тому, коли фруктові батончики EatMe в рисовому їстівному папері вийшли на ринок, відбувалися курйози. Хтось просто здивовано дивився на етикетку, хтось, придбавши EatMe, марно пробував відділити рисові пластинки від батончика.
     Аби познайомити споживача з таким простим винаходом, київська діджитал-агенція #ODDEE зняла новий атмосферний промо-ролик. Його головне комунікативне завдання: пояснити, що батончик на 100% їстівний. Так-так, кусайте разом з папером!

     Геть усе нове спочатку було незвичним. Ідея літати в небі теж колись здавалася нісенітницею, як і пропозиція змінити олійні лампадки на електричні лампочки, чи, замість голубів, повідомлення надсилати дротом. Та, як би скептично людство на початках не ставилося до нових ідей, тепер вони вважаються геніальними та такими зручними.
     Рисовий папір — це теж геніально зручно. Від такого батончика чисті пальці та совість: це не глазурована цукерка, а корисний перекус, ще й завдяки їстівному паперу батончику не потрібні додаткові обгортки: пальці залишаться чистими навіть у спеку. Куштуйте батончик повністю! EatMe!

Переглянути відео-ролик можете тут.

Джерело: ГК «Нові Продукти»

сайт создан компанией web дизайн