НОВОСТИ

Захисні окуляри в допомогу медикам

Німецька компанія Arburg, виробник машин для лиття пластмас під тиском, у співпраці з фірмами Ems-Chemie і Uvex, на даний час випускає захисні окуляри для персоналу лікарень.

Проєкт по випуску захисних окулярів почався в кінці березня, коли Томас Вальтер (Thomas Walther), керівник напрямку технологій застосування Arburg, отримав заклик про допомогу від одного лікаря з лікарні Роттвайля. Ця співробітниця лікарні дізналася, що на одній з галузевих виставок компанія Arburg на своїй машині виробляла окуляри, які зараз терміново необхідні медикам.

Після декількох заходів щодо координації між трьома компаніями, які довгий час тісно співпрацюють, стало ясно, що ці вироби можуть бути виготовлені компанією Arburg з відносно невеликими зусиллями і в відповідних кількостях. Стало очевидно, що основний завод у м. Лосбург повинен якомога швидше почати виробництво першої партії з 20 тис. окулярів, які лікарі, медсестри і санітари, зможуть використовувати для захисту очей від зараження.

На виставці K 2019 Дюссельдорфі компанія Arburg разом з виробником окулярів Uvex і виробником матеріалів Ems-Chemie продемонструвала повністю автоматизоване виробництво сонцезахисних окулярів. Координація між залученими сторонами показала, що захисні окуляри для медиків, також можна швидко виготовити за допомогою того ж інструменту і того ж дизайну, що і сонячні. Все інше пройшло швидко. Після того, як компанія Ems-Chemie погодилася на використання інструменту, а компанія Uvex погодилася зробити окуляри придатними для нового використання за допомогою швидкої сертифікації, Arburg встановив виробничу систему з роботом в новому навчальному центрі в м. Лосбург.

Окуляри виготовляються на електричному термопластавтоматі Allrounder 570 A із зусиллям замикання 2000 kN за один цикл тривалістю близько 50 секунд. Готові вироби витягуються з форми 6-осним роботом. Після відбраковування хороші вироби відправляються на охолодження. Упаковка виробляється вручну на пакувальній станції виробника пакувальних машин Packmat з м. Віллінгендорф, який також без бюрократизму увійшов в виробничий ланцюжок.

Партнери Arburg і Ems-Chemie розділили перші 20 тис. захисних окулярів для безкоштовної передачі їх в лікарні, будинки людей похилого віку та організації соціального захисту в Німеччині і Швейцарії.


 

сайт создан компанией web дизайн