НОВОСТИ

SpotSee пропонує термометри для чола для запобігання поширенню COVID-19

SpotSee пропонує для підприємств і компаній термометри на лоб, які допомагають самостійно виміряти температуру.

Ці лобові термометри, зареєстровані FDA, є прості, економічні і зручні для контролю температури тіла. Використовуючи рідкокристалічну технологію, ці пристрої можуть виявляти лихоманку за 15 секунд. За допомогою клейкого паперу користувачі можуть  приклеїти термометр на лоб без сторонньої допомоги. Як тільки кристал перестає змінювати колір, показання можуть бути зняті. Користувачі можуть придбати термометри як одноразового, так і багаторазового використання. Хоча одноразовий варіант можна утилізувати після першого використання, один і той же співробітник може використовувати багатофункціональні пристрої від трьох до п'яти разів для перевірки температури тіла перед тим, як їх викинути.

Одноразові термометри - це швидке і просте рішення, що дозволяє контролювати температуру протягом дня. В даний час ці продукти використовуються в роздрібній торгівлі, доставці продуктів харчування, медичні послуги тощо.

У SpotSee також є інші продукти, що допомагають боротися з поширенням COVID-19. Індикатори COVID-19 TempControl і WarmMark® використовуються лабораторіями по всій країні (США) для забезпечення того, щоб зразки для випробувань залишалися в межах відповідного температурного порога під час транспортування і зберігання. Продукти компанії WarmMark і ColdMark використовуються провідними компаніями з виробництва вакцин для поширення вакцин проти грипу. В даний час вони використовуються в декількох випробуваннях вакцини проти COVID-19.

сайт создан компанией web дизайн