НОВОСТИ

SIG обраний генеральним партнером для нового молочного комплексу компанії Hochwald

Компанія SIG стане ключовим партнером і головним постачальником обладнання для виробництва асептичної молочної продукції для нового комплексу, будівництво якого почав один з найбільших молочних гігантів в Європі - німецький кооператив Hochwald.

В рамках даного мегапроекту Hochwald відкриє нове підприємство з переробки молока продуктивністю понад 800 млн літрів на рік. На ньому буде проводитися ультрапастерізованое молоко, вершки, концентроване молоко і ароматизовані молочні коктейлі для Європейського ринку, а також продукція, призначена на експорт до Китаю, країн Середнього Сходу та Африки, починаючи вже з 2022 р.
Компанія SIG була обрана в якості Генерального партнера для нового заводу в м. Мехерніх в Німеччині і поставить 15 асептичних ліній фасування. Цікаво, що німецький головний офіс компанії SIG, як і її найбільша в Європі майданчик з виробництва обладнання та картонної упаковки знаходиться всього в годині їзди від Дюссельдорфу. Гнучка технологія фасування SIG дозволить Hochwald запропонувати більш широкий асортимент асептичних пакувальних рішень в п'яти різних форматах з широким діапазоном систем відкривання. Інноваційні пакувальні рішення від SIG також довели свої екологічні переваги в порівнянні з багатьма іншими альтернативними видами упаковки.

Торстен Обершмідт, Виконавчий директор Hochwald, так прокоментував співпрацю двох компаній: «Наш новий, ультрасучасний завод стане одним з найбільш передових і конкурентоспроможних підприємств, що дозволить нам йти в ногу з часом і бути готовими до всіх майбутніх викликів. Наша тісна співпраця з компанією SIG внесе значний вклад в наш спільний великомасштабний європейський проєкт з кращими в своєму роді, гнучкими і інноваційними пакувальними рішеннями. В умовах дедалі більшої конкуренції на ринку, ефективність і гнучкість нашого виробництва важливі як ніколи».

Нове виробниче підприємство Hochwald зможе задовольнити як прагнення споживачів до більшого розмаїттям продуктів, так і мінливі вимоги роздрібних мереж за рахунок різних форм і обсягів упаковки, які гарантують найвищі стандарти якості та безпеки.

Мартін Херренбрюк, Президент і Генеральний директор SIG в Європі, поділився своїми враженнями: «Для нас - це велика честь стати постачальником одного з провідних молочних заводів Європи. Наше тісне партнерство з Hochwald почалося ще в 1994 р., і до цього дня ми продовжуємо наш шлях рука об руку, відповідаючи на нові виклики часу разом, щоб встановлювати нові все більш високі стандарт якості виробництва асептичного молока».

сайт создан компанией web дизайн