НОВОСТИ

Плівки SÜDPACK для безпеки поставок

Компанія SÜDPACK Verpackungen GmbH & Co. KG  вносить важливий внесок в забезпечення безпечного постачання населення продукцією під час кризи, викликаного загрозою поширення коронавирусу SARS-CoV-2 / COVID-19.

В ході запеклих суперечок про полімерну упаковку одним з важливих аспектів часто нехтують: коли мова йде про захист чутливих і харчових продуктів,які швидко псуються,  таких як сир, м'ясо або ковбаси, навряд чи є які-небудь альтернативи полімерній упаковці. «Вибір на користь відмови від полімерів часто означає значні втрати в захисті продукту і терміні придатності», - говорить Ерік Боутс (Erik Bouts), прес-секретар вищого керівництва SÜDPACK Group. Наприклад, м'ясні продукти мають більш тривалий термін зберігання - до 25 днів - без шкоди для якості і гігієни. І плівки SÜDPACK забезпечують аналогічні переваги для багатьох інших харчових продуктів.

Наскільки важливий цей аспект, можна побачити в умовах нинішньої пандемії SARS-CoV-2 / COVID-19: «Завдяки чудовим бар'єрним властивостям наші плівки захищають вміст упаковки від забруднення бактеріями або вірусами, - говорить Ерік Боутс. - Наші рішення надзвичайно довговічні - без шкоди для якості упакованого продукту». В умовах пандемії упаковка з полімерної плівки визнана життєво важливою для забезпечення захисту продуктів від зараження.

Отже, протягом останніх декількох тижнів виробництво плівок здійснювалося в повному обсязі на головному підприємстві SÜDPACK в Оксенгаузен (Німеччина) і на інших об'єктах. «Наші співробітники роблять все можливе, щоб не бракувало плівок для упаковки, - підкреслює Ерік Боутс. - У деяких випадках ми додавали додаткові зміни і в той же час вводили ще більш суворі заходи безпеки».
Не тільки для продуктів харчування, а й для сектора охорони здоров'я упаковка з плівки стала практично незамінною: для забезпечення безпеки пацієнтів та медичного персоналу необхідна стерильна упаковка для шприців, бинтів, засобів діагностики і безлічі інших медичних виробів.

SÜDPACK Medica виробляє індивідуальні пакувальні плівки для широкого спектру медичних, фармацевтичних та діагностичних продуктів, деякі з яких в даний час використовуються для боротьби з поширенням SARS-CoV-2 / COVID-19. У Швейцарії SÜDPACK Medica вже багато років є системним постачальником KRITIS і членом швейцарської асоціації MedTech. «У цій критичній ситуації ми несемо особливу відповідальність, - каже Томас Фрайс (Thomas Freis), директор SÜDPACK Medica. - Забезпечення безпеки наших співробітників, суспільства в цілому і пацієнтів у всьому світі, які залежать від безпечних технологій охорони здоров'я, фармацевтичних та діагностичних продуктів, є частиною наших основних цінностей».

 

сайт создан компанией web дизайн