НОВОСТИ

Магазини Rimi будуть пропонувати пакети з перероблених полімерних пляшок

З березня магазини Rimi (країни Балтії) переходять на новий асортимент пакетів для покупок. У нього входять інноваційні текстильні пакети для покупок, повністю виготовлені з перероблених полімерних пляшок, паперові пакети нового дизайну (2 типи розміру), а також полімерні пакети з підвищеним змістом переробленого матеріалу.


 
У магазинах з'являться текстильні пакети, повністю виготовлені з перероблених полімерних пляшок, а також нові полімерні та паперові пакети, які на 50% складаються з вже використаних матеріалів. Раніше полімерні пакети Rimi складалися з вторинної сировини лише на 30%, а паперові - на 0%.
"Ми розуміємо, що від полімерів неможливо відмовитися за один день, але похід в магазин з багаторазовим паперовим, полімерним або текстильним пакетом - це один із способів зменшення впливу на зміни клімату", - пояснила керівниця відділу громадських відносин Rimi Latvia Регіна Ікала.

До кінця 2020 році Rimi планує замінити полімерні столові прилади, одноразовий посуд, соломинки і упаковку для їжі на винос на не полімерні. Буде скорочено використання полімерів для пакування овочів та фруктів, до 2022 року вся упаковка продуктів особистого торгового знаку Rimi стане перероблятися, а з 2030 буде виготовлятися з перероблених або відновлених матеріалів.

сайт создан компанией web дизайн