НОВОСТИ

WPO визначає кращу упаковку в світі під час Церемонія WorldStar в Празі
 
Понад 350 чоловік взяли участь у презентаціях та гала-вечері  WorldStar, найважливішому глобальному конкурсі упаковки у світі, організованому WPO (World Packaging Organization - www.worldpackaging.org) і організованим членом WPO, SYBA Obalovy Institut - Інститут упаковки Чеської Республіки. Церемонія відбулася в рамках програми WPO в Празі, яка також включала 1-е засідання Правління 2019 року, зустрічі виконавчих і робочих груп.

Під час церемонії були присутні 97 переможців із 219 нагороджених  упаковок, що представляють 27 країн. Крім звичайних категорій WorldStar – упаковка для напоїв, електроніки, продуктів харчування, продуктів для здоров'я та особистої  гігієни, побутових приладів,  медичних та фармацевтичних, інших товарів, пакувальні матеріали та компоненти, упаковка для пунктів продажу та транзиту, етикетки- переможцями спеціальних премій були оголошені, такі, як премія президента, сталого розвитку, маркетинг і упаковка, упаковка, що економить продукти харчування.


Спеціальну золоту нагороду отримала компанія Smileysys (Італія)  за упаковку  Drop and Taste, при виготовленні якої використовували на 30% менше полімерів ,вона  ідеально закривається, в упаковці не залишаються рештки продукції, оптимізує логістику та зручнє користування. Gold Sustainability Award отримала упаковка компанії Jospak Oy (Фінляндія) для упаковки, що поєднує найкращі функціональні можливості картону та полімерів, при виготовленні використовується на 85% менше полімерів, але при цьому зберігає продукти свіжими, упаковка також повністю переробляється. Marketing Gold Award отримала компанія Constantia Flexibles International (Австрія) за упаковку для молока для котів в алюмінієвих порційних упаковках. Ідеальний і зручний корм для домашніх тварин.

Золотим переможцем премії Президента стала Dispensing Corp. China (Китай) для асептичної упаковки напоїв. Срібну нагороду отримала компанія  Starlite Printers (Far East) Pte Ltd. (Сінгапур) за CNY Gift Pack. Повні відомості про переможців можна знайти на сайті www.worldstar.org.

Трьом переможцям було присуджено нагороду Lifetime Achievement in Packaging, і всі вони були присутні на церемонії нагородження. Ця нагорода була заснована з метою визнання та нагородження передового досвіду у всіх аспектах науки, технології, дизайну та застосування упаковки в кожній країні світу. Судді цього конкурсу з усього світу та мінімум один з кожного континенту.  Gill Loubser (Південна Африка), зазначила: «Звичайно, провівши останні 40 років, пишучи про пакувальну промисловість, я рада і надзвичайно задоволена бути визнаною таким чином. Але я повинна також прокоментувати, що я, по суті, шанувалася за те, що я робила те, що я люблю! Я насолоджувалася найдостойнішою кар'єрою журналіста, редактора та видавця. Я надзвичайно насолоджувалася зустрічами з людьми по всій Південній Африці і в усіх частинах земної кулі в своїх пошуках відповідних статей, і багато хто ставдля мене особистим другоми; і я залишаюся надзвичайно захопленою технологіями, які постійно змінюються, розвиваються в цих динамічних галузях».

 
Також цю престижну нагороду отримали Shahid Sheikh OBE  (Великобританія)  та Keith Chessell (Австралія).

Під час церемонії  П'єр Піенаар, президент WPO, додав: «Ці престижні нагороди відзначатимуть і зберігатимуть безперервні колективні досягнення цих великих новаторів»

Переможців усіх категорій WorldStar 2019 можна переглянути на сайті www.worldstar.org та на веб-сторінці WPO www.worldpackaging.org.

Прийом заявок на участь у  WorldStar Packaging Awards 2020 буде розпочато  з середини червня; дата завершення - 20 вересня 2019 року.

Про WPO
Заснована 6 вересня 1968 року в Токіо, World Packaging Organization об’єднує до 55 національних інститутів та асоціацій з упаковки, 4 регіональних пакувальних федерацій та інших зацікавлених сторін, включаючи корпорації та торгові асоціації. Мета Організації:
· Заохочувати розвиток технологій упаковки, науки і техніки;
· Сприяти розвитку міжнародної торгівлі;
· Стимулювати навчання та підготовку в області упаковки;
· Підтримувати міжнародні конкурси з дизайну
· Сприяти проведенню відповідних обговорень щодо кругової економіки, безпеки харчових продуктів та збереження продуктів харчування.
 WPO пишається тим, що впроваджує численні навчальні програми з упаковки по всьому світу, беручи участь у глобальних та регіональних виставках та заходах, та має важливі партнерські відносини з глобальними гравцями, такими як UNIDO, Messe Düsseldorf (ініціатива Interpack Save Food) та PMMI (PackExpo).
 
сайт создан компанией web дизайн