НОВОСТИ

TAROPAK 2019

Протягом декількох десятиліть Польща є одним з найбільших ринків пакувальної промисловості в Європі. Традиція організації Познанської виставки для виробників і постачальників пакувальних технологій, маркування та рішень, що дозволяють підприємствам вирішувати логістичні задачі, існує вже понад сорок років.

TAROPAK з самого початку є заходом, який високо цінується як його учасниками, так і багатьма галузевими установами та організаціями, включаючи Конфедерацію організаторів виставок упаковки (COPE) і Польську палату упаковки (PIO). Польські і закордонні учасники швидко відзначили переваги активної участі в заходах.
Завдяки маркетинговій діяльності, спрямованої на залучення певної і дуже специфічною групи клієнтів, ярмарок щорічно відвідують тисячі професіоналів з усього світу. У 2018 році в групі з більш ніж 60 тисяч клієнтів 23 відсотки становили гості з-за кордону. Виставка TAROPAK також охоплена програмою Hosted Buyers для полегшення іноземним відвідувачам приїзду на виставку і проживання під час її проведення. Покупці, котрі реєструються для участі в програмі, отримують, крім іншого, безкоштовний постійний пропуск, інформаційні матеріали, а також допомогу у бронюванні житла. Для того, щоб максимально підвищити ефективність перебування на виставці, можна заздалегідь домовитися про зустріч з учасниками виставки. Після визначення профілю учасників виставки, з якими вони хотіли б зустрітися, учасники отримують список рекомендованих компаній.


Участь в TAROPAK є обов'язковим елементом ділового календаря для пакувальної галузі. На Познанської виставці виробники і дистриб'ютори упаковки представляють свої останні речення для всіх галузей промисловості. Частина площ також займають машини для упаковки і виробництва упаковки і етикеток. Важливим елементом виставки стане зона e-commerce - динамічно розвивається торговий простір, що ставить перед пакувальною галуззю все більш амбітні завдання. Під час чергової виставки настільки ж широко буде представлена тема еко упаковки, як з точки зору виробництва, так і переробки.


TAROPAK дає можливість дізнатися про нові продукти і спостерігати за тенденціями в пакувальної промисловості, як з точки зору виробництва, використовуваних матеріалів, так і з точки зору дизайну або застосування. Завдяки багатьом супутнім заходам учасники мають можливість не тільки зустрітися на діловому рівні, а й взяти участь у конференціях, семінарах та лекціях; виставка також є місцем презентації упаковки, зазначеної в конкурсах з просування інноваційних проектів, що відрізняються дизайном і креативністю.

Познань відвідують також фірми, пов'язані з поліграфією в широкому сенсі цього слова, тому одночасно з виставкою TAROPAK організовується виставка 4PRINT | DIGITAL | INDUSTRIAL | FLEKS | 3D. Даний захід є відповіддю на потреби галузі, створюючи майданчик для презентації рішень і пристроїв, призначених для різних галузей промисловості. В рамках виставки експоненти представлять інноваційні технології друку на різних матеріалах, 3D або техніку офсетного друку, які користуються популярністю.
Синергія цих двох заходів дає можливість перевірити пропозицію з точки зору цінової конкурентоспроможності, якості та технологічного прогресу. Це також дозволяє ознайомитися з тенденціями і трендами на ринку, побачити напрямки розвитку галузі.

Спільно з Міжнародним ярмарком упаковки і етикетування TAROPAK і 4 Print, організована Міжнародна виставка продуктів харчування POLAGRA FOOD, Міжнародна спеціалізована виставка технологій харчової промисловості POLAGRA-TECH, Міжнародна виставка громадського харчування та готельного бізнесу POLAGRA GASTRO I INVEST HOTEL.

Близькість харчової промисловості, упаковки та поліграфії дозволяє нам стверджувати, що цей блок виставок - це бізнес в макромасштабі - так можна визначити можливості, які чекають професіоналів 30.09-3.10.2019 в Познані. Вся площа Познанської виставки буде зайнята учасниками з різних, але на багатьох рівнях взаємопов'язаних галузей промисловості. Це, безумовно, буде час плідних ділових контактів, розширення знань та ознайомлення з останніми тенденціями в багатьох областях.

Деталі на сайті www.taropak.pl

сайт создан компанией web дизайн