НОВОСТИ

Цифровізація пакувальних операцій

Щоб отримати максимальну вигоду із цифрової революції, комунікація по всьому ланцюжку створення вартості повинна бути ефективною й точною на рівні одиниць, коробок і піддонів. Щоб заощадити компаніям час, витрати й ризики інтеграції при цифровізації своїх пакувальних операцій у бункерах, Markem-Imaje розробила масштабні комплексні рішення, які легко інтегруються, щоб допомогти виробникам максимізувати переваги від цифровізації.

Markem-Imaje пропонує шість технологічних рішень для цифровізації, які працюють окремо або разом:
Відстеження продуктів: створює унікальні відбитки пальців та об’єднує дані, щоб продукти легко відстежувалися на рівні виробів, коробок і піддонів, забезпечуючи надійність і безпеку для дистриб’юторів, посередників і користувачів. Не тільки робить відгук більш ефективним, але також виявляє витік продукту й допомагає довести підробку.
Рекламне кодування: спрощує використання упаковки як способу «завжди бути в курсі» цифрових рекламних акцій. Усуває потребу в дорогих контролерах та обладнанні в реальному часі, які історично обмежували кампанії кількома рядками або вимагали попередньо надрукованих матеріалів. Унікальні коди друкуються на вимогу навіть на високих швидкостях.
Управління лініями та даними: підвищує точність даних і ефективність ліній, забезпечуючи безперервну ручну та автоматичну обробку даних, інформації, маркування та кодування, включаючи повну інтеграцію зі сторонніми системами, такими як ERP (Enterprise Resource Planning) і MES (Manufacturing Execution Systems).
Відстеження піддонів: забезпечує безперервне відстеження піддонів завдяки автоматичному застосуванню сумісних етикеток відстеження, що містять дані в реальному часі та не впливають на продуктивність. Покращує відстеження й відповідність вимогам ланцюжка поставок і розподілу, зводячи до мінімуму штрафи роздрібного підприємства та/або відмову в доставці.
Цілісність кодування: зводить до мінімуму переробки, виявляючи помилки кодування товарів у режимі реального часу, тому виробники можуть вирішувати проблеми до того, як занадто багато продуктів будуть неправильно марковані.
Цілісність упаковки: запобігає відходам від попередньо надрукованих помилок пакувального матеріалу, підтверджуючи, що коди надруковані на матеріалі в правильній орієнтації.
Рішення засновані на провідній на ринку системі управління інформацією CoLOS®, ефективність якої в скороченні відходів при одночасному підвищенні ефективності вже доведено на більш ніж 17 000 установок по всьому світу.
Markem-Imaje одночасно запускає ряд моделей фінансування, щоб ширше коло компаній могло реалізувати зазначені рішення без необхідності пов’язувати свій капітал. Крім прямої купівлі, виробники можуть здавати в оренду рішення або приймати їх по підписці із щомісячною або щоквартальною оплатою.
На додаток до зазначених технологічних рішень Markem-Imaje представляє команду консалтингових та інтеграційних послуг, яка може допомогти виробникам вибрати, інтегрувати й використовувати правильне рішення для своїх конкретних потреб і умов в короткостроковій перспективі та в міру розвитку цілей із плином часу.

сайт создан компанией web дизайн