НОВОСТИ

Гнучкість, компактність і дбайливе ставлення до ресурсів: тепер KHS також маркує банки

Більшість рішень про покупку приймаються безпосередньо в точці продажу: значення презентації продукту зростає, а привабливий зовнішній вигляд стає все більш важливим. Тому KHS тепер також пропонує свою успішну серію етикеток Innoket Neo для банок виробникам невеликих партій і виробникам з великою різноманітністю брендів. Машина відкриває нові можливості в маркетингу продукції і гнучкості у виробництві. Складські потужності скорочуються, а енергія зберігається.

Зображення виробничих цехів, наповнених піддонами з різною печаткою порожніх банок, скоро підуть в минуле. Корнеліус Адольф (Cornelius Adolf), менеджер по маркуванню продукції для KHS, каже: «Ми розширили наше існуюче портфоліо, включивши в нього маркування банок, щоб надати замовнику більше варіантів дизайну і забезпечити можливість швидшої реалізації цих конструкцій при менших обсягах складу». тривалі терміни доставки порожніх банок обмежують гнучкість. Тепер можна замовити недруковані банки в набагато коротші терміни і маркувати їх за допомогою KHS Innoket Neo, що спрощує логістичні процеси.


Обгортувальні етикетки з оптичним вирівнюванням
Innoket Neo можна використовувати для нанесення самоклеющейся плівки або паперових етикеток. Тут контейнер може бути частково або повністю обгорнутий етикеткою, включаючи оптичне вирівнювання. «Зовнішній вигляд і унікальність», - так Адольф пояснює результати методу самоклеящейся маркування. За допомогою цієї технології виробники напоїв можуть також набагато швидше і гнучкіше реагувати на постійно зростаючу різноманітність продуктів і етикеток на ринку. За допомогою цієї системи дизайн або логотип можуть бути змінені протягом декількох годин, а банки одягнені з відповідними мотивами. «Клієнти можуть навіть друкувати свої власні етикетки. Це значно скорочує час виходу на ринок. «Привабливий продукт - це чіткий відмітний критерій в точці продажу», - говорить Адольф. Оскільки не потрібно замовляти банки з різними мотивами, витрати також скорочуються, оскільки можна купити більшу кількість нецензурних контейнерів.

Компактна машина з 14 пластинами, які приводилися в рух серводвигунами, створена на основі встановленої модульної системи Innoket Neo і дає виробникам невеликих партій і виробникам з великою різноманітністю марок безліч переваг. При високій доступності машини можна маркувати до 35 000 повних або порожніх банок всіх стандартних розмірів на годину. Машина може бути розташована вище або нижче по потоку від наповнювача. Зміна формату виконується швидко і не вимагає ніяких додаткових інструментів. Етикетувальники також має високий рівень енергоефективності, споживаючи всього п'ять кіловат на годину.

Відповідна добавка для банок
BrewDog, який претендує на звання найбільшого незалежного пивоварного заводу в Шотландії, вже використовує нову технологію етикетування в поєднанні з уже успішно встановленим на ринку наповнювачем для банок KHS. «Обидві машини прекрасно доповнюють один одного», - посміхається Адольф. «Ми використовуємо багаторічний досвід розробки систем для наших клієнтів і враховуємо нові вимоги і умови, що регулюють весь процес фасування і упаковки».

Джерело: KHS

сайт создан компанией web дизайн