НОВОСТИ

Довгострокова ініціатива від Crown

Компанія приєднується до RE100 і зобов'язується перейти на 100% поновлювану електроенергію до 2050 року.

Як головний крок до виконання свого зобов'язання щодо ініціативи RE100, яка зосереджується на прискоренні переходу до нульових вуглецевих викидів  у глобальному масштабі, компанія Crown Holdings, Inc. (NYSE: CCK) (Crown) (www.crowncork.com) підписала 15-річна угоду про закупівлю електроенергії (VPPA) з компанією Longroad Energy для використання енергії вітру на всіх своїх американських і канадських заводах з виробництва напоїв, починаючи з 1 липня 2020 року. Нова програма буде спиратися на вітрову ферму, розташовану в окрузі Нокс, Техас, яка генерує більше 400 000 МВтг електроенергії. Поновлювані джерела електроенергії компенсують 100% енергоспоживання на заводах компанії Crown у США та Канаді, на які припадає понад 20% глобальних викидів парникових газів компанії. Цей перехід служить першим етапом плану RE100 компанії Crown, який передбачає, що компанія буде працювати на 100% відновлюваній електроенергії до 2050 року. Ініціативу RE100 очолюють Група з клімату та CDP.

Однією з перших віх на шляху Компанії буде досягнення 30% відновлюваної електроенергії до 2020 року. Для досягнення цієї мети Crown вивчає варіанти використання поновлюваних джерел енергії в інших країнах, включаючи Мексику, яка працює на енергосистемі, відмінній від США і Канади, і буде служити заключною частиною повної північноамериканської програми відновлюваної енергії за стандартами RE100. Наступною метою компанії буде досягнення 50% використання відновлюваної енергії до 2030 року.

Впровадження вітроенергетики також підтримує поточні цілі Crown в галузі сталого розвитку на 2020 рік, в яких рівень виробництва 2015 року використовується в якості базового року, з якого необхідно знизити споживання енергії на 5% і викиди на 10% на мільярд вироблених одиниць. Crown вже досягла своєї мети в області енергетики і знаходиться на шляху до досягнення мети щодо викидів, досягнувши 76% мети протягом двох років.

Джерело: Crown

сайт создан компанией web дизайн