НОВОСТИ

Успіх нових цифрових рішень на заході BOBST Label & Packaging Innovation

Унікальні інновації допоможуть друкарням і власникам брендів перетворити виробництво упаковки. Компанія BOBST та її партнери із проекту REVO задають нові стандарти швидкості виведення продукції на ринок, управління передачею кольору та безпеки харчових продуктів.Захід Label & Packaging Innovation, що відбувався з 1 по 4 квітня 2019 року, залучив понад 600 замовників, власників брендів, постачальників і журналістів. Демонстрації BOBST, Mouvent і партнерів по проекту REVO відкрили світу кілька нових продуктів і дали можливість наживо ознайомитися з рядом революційних технологій.
Інноваційні технології DigiFlexo, представлені BOBST та її дванадцятьма партнерами з проекту REVO, а також цифровий струминний друк Mouvent відповідають потребам власників брендів і вирішують завдання виробників упаковки. «Принципово нові рішення задають новий курс майбутнього розвитку галузі, – сказав Штефан Мерц, керівник бізнес-підрозділу рулонного обладнання Bobst Group. – BOBST впроваджує інновації та співпрацює з висококласними партнерами в галузі виробництва етикеток і упаковки. Це допомагає нам діяти на випередження та гнучко підлаштовуватися під швидкі зміни, що відбуваються в нашій галузі».
«Кількість працюючого обладнання на виставці справді вражала. Відвідувачі змогли взяти участь у практичних демонстраціях пов’язаного між собою обладнання та комплексних робочих процесів», – додав Ден Пуллінг, менеджер компанії ESKO з розвитку бізнесу в сфері технології HD Flexo і кольорового друку в регіоні EMEA.


Відвідувачам була представлена кожна з трьох основних тем заходу: час виведення продукції на ринок, узгодженість кольорів і безпека упаковки харчових продуктів. Живі демонстрації показали, як зробити виробництво етикеток і упаковки більш швидким, стабільним і безпечним, а також значно скоротити використання ресурсів завдяки новим принципам розробки, ефективним робочим процесам і використанню цифрових технологій.
Джерело: Bobst Firenze srl, Італія

сайт создан компанией web дизайн