НОВОСТИ

Bühler представляє в Ганновер Мессе готові до роботи блокчейн-рішення, щоб знизити рівень харчових віходів та підвищити ефективність виробництва

На стенді Microsoft в Ганновер Мессе Бюлер впроваджує передові технології для підвищення стандартів безпеки харчових продуктів. Laatu - це революційна технологія для зменшення мікробного забруднення в сухих продуктах, а також Tubex Pro, інтелектуальна, самооптімізуюча система ваг. Ці рішення підключені до платформи IoT компанії Bühler Insights, щоб забезпечити нову ступінь простежуваності і прозорості в харчовому ланцюжку.

Потужна блокчейн-система для харчової промисловості
Laatu, Tubex Pro і система управління доходами Bühler підключені до Bühler Insights, що працює на Azure. Разом вони пропонують потужний інструмент аудиту безпеки харчових продуктів, здатний створити швидкий, точний і безпечний контрольний журнал для виробників продуктів харчування у всьому світі. Виробничі дані в реальному часі з Tubex Pro і нагляд в Системі управління доходами дозволяють виробникам продуктів харчування підвищувати ефективність виробництва та врожайність. Нарешті, що не менш важливо, дані можуть бути інтегровані з блокчейном, де їх не можна змінити. Це надає споживачам, роздрібним продавцям і виробникам продуктів харчування практично відстежуваний і безпечний контрольний журнал практично в реальному часі.

«За допомогою цього інтегрованого рішення з безпеки харчових продуктів і управління урожаєм ви можете фіксувати дату, час, партію і вхідні параметри, які використовуються для конкретного продукту, а потім зберігати всі ці дані в блокчейні. Це дозволяє клієнтам, наприклад, відслідковувати, що партія перцю була оброблена з використанням технології Bühler Laatu», - сказав Ніколас Менесес, керівник проекту Laatu в Bühler. «Використовуючи блокчейн, ви можете побачити, чи правильно оброблений харчовий інгредієнт за лічені секунди, а не дні - і з високим ступенем достовірності. Ви можете швидко вжити заходів. Це допомагає скоротити кількість людей, що піддаються впливу потенційно небезпечних харчових продуктів, а також скоротити кількість харчових відходів, оскільки конкретна партія може бути відстежена».

В даний час машини Bühler переробляють 65% світових зернових продуктів, 70% світового шоколаду і 30% світового рису і бобових. При такому широкому глобальному охопленні впровадження перевірених рішень в області безпеки харчових продуктів в технологічних лініях, які можуть бути пов'язані з блокчейном, може значно знизити людські та фінансові витрати на харчові отруєння в глобальному масштабі. «Завдяки нашому глобальному охопленню і мережі, ми маємо величезний вплив на зниження рівня харчових отруєнь і допомагаємо нашим клієнтам скоротити кількість харчових відходів», - сказав Ян Робертс, технічний директор Bühler Group.

Джерело: Bühler Group

сайт создан компанией web дизайн