Новини

Wipak удосконалює технологію зменшення товщини плівки

Wipak Group, розробник і виробник новаторських пакувальних рішень якості класу «преміум» для харчових продуктів, медичних інструментів і приладів, повідомила про удосконалення технології для випуску супертонкої і екологічно стійкої соекструзійної плівки SC Plus.
Wipak Group витратила чимало часу і ресурсів на розробку своєї виробничої лінії NC1 в Фінляндії, що дозволило компанії випускати більші партії SC Plus з більш високою якістю, ніж будь-коли раніше.
«Працюючи з виробниками продуктів харчування, які все частіше вимагають більш тонких, більш екологічних пакувальних рішень, які не ставлять під загрозу цілісність упаковки або продуктивність, ми приділяємо велику увагу постійному вдосконаленню нашої операційної ефективності і якості нашої продукції для задоволення їх потреб, - пояснив Патрік Ферхельст (Patrick Verhelst), директор з продажу та маркетингу Wipak Group. - У результаті ми вдосконалили нашу технологічну лінію NC1, щоб виробляти SC Plus більш ефективно. SC Plus має потенціал зниження товщини, але не загрожує цілісності упаковки та безпеки харчових продуктів. Доступне для клієнтів по всій Європі це екологічно стійке пакувальне рішення товщиною 50-150 мкм використовує на 25% менше ресурсів, ніж звичайна плівка. З точки зору логістики, потрібно менше піддонів і складських приміщень, що знижує транспортні витрати. Фактично наші розрахунки показують, що упаковка з SC Plus забезпечує більше 40% скорочення умовних викидів CO2 ».
Виробнича лінія серії NС1 компанії Wipak створила нові можливості для виробництва гнучких термоформувальних плівок, що володіють поліпшеною механічною міцністю і прозорістю, які краще обробляються і мають кращі формувальні властивості.

сайт создан компанией web дизайн